Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 eves kislányomat szeretném...

2 eves kislányomat szeretném leszoktatni az ejszakai cicizesrol, Nektek akik ennyi idosen valasztottátok el mi valt be?

Figyelt kérdés
Most az jutott eszembe, hogy ha iratok fel gyogyszert, amitol elapad a tejem,ugy konnyebben leszokna rola? Probaltam mar hogy felveszem, altato zenet tettem be, de mindig megsajnalom,mert nem tud pihenni,csak sir es sir. Tanacstalan vagyok, nem tudom mit csinàljak hogy konnyebb legyen az elvalasztas.
2017. márc. 5. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány napig altassa apa vissza éjszaka a kislányt, mondván anya fáradt, beteg, nem adhat cicit stb. Az én lányom áprilisban lesz 2,5 éves, remekül megért hasonló dolgokat. (szerencsére 7 hetes kora óta nem eszik éjszaka)
2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy apânal is sír, nappal megèrti amit mondok neki, ő is mondja*hogy nem jó tejcsi* de ejszaka teljesen màs, gondoltam màr arra is hogy külon agyba aludjon,mert mèg velem alszik. Így pedig mèg nehezebb. Koszi a valaszt .
2017. márc. 5. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Hű, ez így elég összetett. Ha együtt is alszotok, akkor kemény meccs lesz. Én nem bírom a kialvatlanságot hosszútávon, úgyhogy bevállalnék 2-3 rossz éjszakát, amikor ordít és leszoktatnám mind a kettőről.

Gondolj bele, ha jönne a tesó, akkor is nagy változások állnának be.

2017. márc. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom 23-24 hónaposan választottam el. Nem megy máshogy, minthogy elhatározod magad, és nem adsz. Te döntsd el 100-osan és tarts magad hozzá, hogy nincs. Sírás biztos lesz, 1-szer, 2-szer, 3-szor, erre készülj fel és ne inogj meg, mert megérzi. Sajnos ez ilyen. Nyilván lehetne húzni-vonni, de minek?
2017. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerü, eldöntöd, hogy nem adsz, mert (ide mondhatsz valamit), és ehheu tartod magad. Nwhéz lesz, föleg, mikor sir de olyankor menjen be hozzá az apja.

Vagy kérj orvostol Bromocriptin gyógyszert, au elapasztja.

2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat, ra szanom magam es igen, en is azt erzem hogy hatarozottsag kell hozzà. Remèlem nem lesz olyan nehèz.
2017. márc. 7. 06:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el neked nehezebb, mint a picinek, a gyerekek olyan rugalmasok, hamar megszokják az új helyzetet.
2017. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!