Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a babat az ejjeli evesrol (szopizasrol)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idos ?
2016. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
7 honapos
2016. júl. 21. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne akard leszoktatni! Főleg ebben a hőségben!!! De amúgyis teljesen normális,h ennyi idősen éjjel is szopizik.
2016. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

7 honaposan sehogy. En 14 honaposom a mainapig 2-3 szor szopizik ejjel.

Szoptatott babak az esetek 90 % ban kelnek ejjel, 2-3 eves korig !

2016. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
én spec cumit adtam neki, de az enyém ötször kérte éjjel a cicit ami ugye nyilvánvalóan nem éhség, hanem engem használt cuminak a visszaalváshoz...ha csak egyszer kelt volna azért, hogy szopizzon akkor én sem szoktattam le volna róla.
2016. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Életem legrosszabb döntése volt, hogy (orvos javaslatára, mert "egy ekkora gyereknek nem kell már ennyiszer szopia") elvettem tőle az éjjeli cicit.

Mire nagy kínlódással újra elfogadta éjjel, addigra már mindegy volt, elromlott az alvókája :(

igaz, ő ekkor még csak 4 hónapos volt.

2016. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az 1 évesem még mindig szopizik. Hidd el, szépen lassan elhagyja. Mi már ott tartjunk hogy csak lefekvéshez kell neki. Szépen váltsd ki a napi érkezéseket. TÜRELMESEN! Az estit hagyd meg és az éjjelit, vagy éjjel kínáld meg vízzel lehet csak szomjas. Ha utána rövid időn belül felébred, akkor szopiztasd meg, mert éhes
2016. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Matthew966 válasza:
szerintemsem ajanlatos fiubol vagy igaz es 20 eves de tudtommal 3-orankent enniekell egy babanak es ettol fejlodik ettol erosodnek a csontjai en azt tudom mondani minnel tovabb annal jobb
2016. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Matthew966 válasza:
vagyok*
2016. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
három óránként, a belövellés alatt, az első 1-2 hétben, meg nagy melegben ha vizet nem kap a csecsemő..ezt követően pedig dönthet a szülő, hogy az igény szerinti szoptatást választja (magyarán mellre teszi ahányszor csak kéri a baba) vagy bizonyos időközönként eteti a babát - már amelyikkel ezt meg lehet tenni :) az én lányommal meglehetett, gyönyörűen alkalmazkodott ehhez a 3 órás dologhoz, ha netán negyed órával előbb kezdett nyüszögni, akkor megtudtam nyugtatni máshogy...de ez nem mindegyiknél válik be...nagyon tudnak akarni ha ciciről van szó :) sokszor meg egybe is ér az igény szerint és a 3 óra...kb ilyen időközönként éheznek meg.
2016. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!