Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el hogy vki...

Hogy mondjam el hogy vki komolyan vegyen? Az orvos megmosolygott, a férjem is azt mondja nem a lába a gond, hanem van egy kis hiszti! Átalakitottuk kicsit a szobáját, lehet hogy az a baj? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
8hónapos lesz a kisfiam,torokgyulladása volt,de tegnap voltunk dokinál és mondta hogy nagyon szépen javul!na de az én fiam mit csinál a lábával?mintha kiugrasztaná aztán meg vissza ott a térdénél!Ezt mondtam a dokinak is(persze akkor nem csinálta)kicsit megmozgatta,és mondta hogy nincs baj,biztos rájött hogy ezt is tudja!Na ahhoz képest(hogy e miatt e vagy más miatt nem tudom)3órát aludt egész éjjel,és végig sirt,inkább üvöltött szegény,ahogy felemeltük meg minden rendben volt!ja és közben a lábával csinálta!
2010. okt. 29. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs teljesen előttem a kép, hogy mit is csinálhatott a lábával.. DE! Gondolj bele, hogy ha a lába fáj, akkor az akkor is fájna, amikor felemeled. Szóval szerintem kutakodj tovább, hogy mi lehet a baj. Lehet, hogy nem hiszti, de szerintem nem is a lába.
2010. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vidd el gyógytornászhoz,ő megnézi az izmai,csontjait,igy legalább megnyugszol.
2010. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt vettem észre 7 hós fiamnál, és kérdeztem is pár napja, de amint majd látod, hát nem sokan akartak segíteni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egyébként kisfiamnak nem fáj, semmi baja, doki tegnap azt mondta nem probléma, viszont, ha elkezd járni és akkor is látom, akkor kell majd megnézni.

2010. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!