Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S.! Azáliát szedek,10...

S. O. S.! Azáliát szedek,10 szemet vettem be, erre ma megjött! Szedhetem tovább? szopizik a babám de tápszert is kap pótlásként. így is véd?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Elkezdtem szedni, és kb. a felénél megjött. Tovább szedtem. Ez novemberben volt, azóta nem volt menzeszem, de én csak szoptattam, nem kellett tápszer. Szerintem szedd tovább, vagy beáll a ciklusod, vagy úgy jársz, mint én.:) Ha szoptatsz, nem igazán szedhetsz mást, szerintem kérdezd meg a nőgyógyászt, így is véd-e.
2010. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt véd. Ez nem attól függ, hogy mennyit szopik a babád, hanem a tejtermelés meglététől. Egyébként az Azaliát azoknak is szokták ajánlani, akik valamilyen okból nem szedhetnek ösztrogén tartalmú tablettát, de nem is szoptatnak. A vérzés normális, rajta is van az útmutatón:"A készítmény szedésének ideje alatt szabálytalan időközönkénti hüvelyi vérzés jelentkezhet. Ez lehet éppen csak enyhe pecsételés, amely még betét használatát sem teszi szükségessé; de lehet komolyabb vérzés is, amely jobban megfelel egy vérzés periódusának és egészségügyi védelmet igényel. A szabálytalan vérzés nem annak a jele, hogy a tabletta fogamzásgátló hatékonysága csökkent volna.

Általánosságban Önnek nincs teendője, csak folytassa az Azalia szedését. Ha azonban a vérzés erős vagy elhúzódó, beszélje meg orvosával."

2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, akkor szedem tovább!

utolsónak: bőrig áztam amikor vettem, és vizes lett az útmutatója, így olvashatatlan volt, ki is dobtam.

2010. máj. 17. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
:)) Ok, nem kioktatás akart lenni :)) csak azért másoltam be, mert sokan nem is olvassák el (még ha nem is ázik el :)
2010. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A neten minden gyógyszer útmutatója megvan: [link] Ha legközelebb elázik, itt megkeresheted. :-)
2010. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell szedni az azaliat, vérzés alatt is.
2010. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

annyi eszem nem volt, hogy arra keressek:)

de mostmár tudom mit kell csinálni, és nem is szeretnék mostanában így elázni!!!

köszönöm a segítséget!

2010. máj. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!