Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik kézi mellszívó vált be...

Melyik kézi mellszívó vált be nektek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Vettem egy vadi új Tommee Tippee mellszívót, nem volt maximàlisan hatékony és nagyon fárasztó is volt, begörcsölt a kezem tőle. Aztán a nővérem előtúrta az ő Medela mellszívóját, amit egy éven keresztül használt és még most is tökèletesen működött! Maximális hatékonyságú, pillanatok alatt tudtam vele fejni és könnyen. Szóval én ezt a fajtát nagyon ajánlom.

De sokan dícsérik még az Avent mellszívókat is.

2017. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Avent van nekem. Rengetegen ajánlották, csak jót hallottam róla. Jónak tartom. Ami az előnye: nagyon könnyű, kézre áll, nem fájdul meg tőle a kezed, nem kell előregörnyedni a fejésnél, rendesen össze van pakolva, nem csorog ki itt-ott a tej, kényelmes és nem zúzza szét a melled, egyetlen mellszívó amivel nekem nem fájt a fejés még akkor sem amikor a szoptatás is fájt. A hátrány nálam annyi, hogy egy minimálissal nagyobb erőt is elvártam volna tőle, de aboszolút meg vagyok vele elégedve. Minden mellformához és mérethez passzol szinte. Tommee tippee egy nagy vacak. A Medela habár erős de közel sem annyira kényelmes mint az Avent, illetve nekem a szívócsöve túl vékony, beleszorul a cicim és dörzsöli, de van akinek ezva nyerő. Az Avent nagy előnye még, hogy minden alkatrésze (cumisüveg, tejtároló pohár, mellszívó) kompatibilis egymással.
2017. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a Philips Avent kézi mellszívóra.

Nekem ilyen van: [link]


Nagyon kényelmes és csak annyira pumpálok, hogy ne fájjon, mégis jó a szívóereje. Csak ajánlani tudom.

2017. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avent vált be nekem is.
2017. júl. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Aventet használtam. És - férjem tanácsára - egy picit "csaltam" a fejésnél, nem folyamatosan csak pumpáltam, hanem sokszor lenyomva tartottam a kart, így hosszabban folyt a tej, nem fáradt el annyira a kezem. Mondjuk rengeteget kellett fejnem, mert a babáim nem tanultak meg szopizni sajnos. Így minden tejemet cumisüvegből kapták.
2017. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!