Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Állandóan szopizna: 8 napos a...

Állandóan szopizna: 8 napos a babám, eddig 3-4 óránként evett, de tegnap óta óránként szopizna. Ilyen pici babánál normális ez a dolog?

Figyelt kérdés
Éjszaka 2-3 órát aludt egyszerre, ma délben 3/órát, amúgy szopi közben elalszik, de ahogy megmozdulok mellőle ébred, keres, cuppog. Egyébként hatékony a technikája, jó nagyokat kortyol, csak nem értem... Folyton éhes lenne, vagy csak szomjas? Valakinek van hasonló tapasztalata esetleg?

2017. júl. 12. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális, valószínűlrg növeledési ugrás, most "csinálja magának" a tejet. Szoptasd annyisszor és addig amig igényli. Én első két hétben szinte 0-24 szoptattam, van is tejem bőven.
2017. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, add neki mikor kéri
2017. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. :)

Lehet, hogy nem éhes, hanem szomjas. Vagy hogy épp hozzád akar jó közel lenni.

Minél többet szopik, annál több tejed lesz.

Lesz még pár növekedési ugrás, amikor ugyanez lesz. Egy pár nap után helyreáll a rend.

2017. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dög meleg van, ez így normális, val.szeg inkább szomjas mint éhes.
2017. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 F. Eszter ***** válasza:

Normalis, tipikus ujszulott viselkedes. Az o dolga az, hogy annyit fejlodjon s Te biztonsagos kozeledben, amennyit csak tud.


Nem ehes allandoan. Neki a szoptatas kapcsolat a vilaggal, szorakoas, nyugtato, fajdalomcsillapito, altato, kommunikacio.


Es igen, tengeteg szopival szaporitja a tejet is.

2017. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!