Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudnék tenni hogy több...

Mit tudnék tenni hogy több tejem legyen? A szoptatós teák használnak? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is sokat küzdöttem a tej mennyiségével, de azon kívül, h megfelelő mennyiségű(2-3 l) folyadékot fogyasztasz, és annyiszor rakod cicire a babát ahányszor csak "megnyikkan", más teendőd nincs. Így pár nap alatt beáll az elegendő tej mennyiség.Fontos: NE PÁNIKOLJ, NYUGALOM, PIHENÉS.Sok sikert!
2008. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2008. okt. 19. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet szoptatsz, annál több tejed lesz. ha a baba épp nem éhes, fejd le, vagyis üríts ki a melleidet, akkor több lesz...
2008. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én igény szerint szoptatok, nem fejek. Viszont iszom a Laktoherb teát. Bár volt olyan baba akinek fájt tőle a hasa. Próbáld ki, ha azt veszed észre, hogy nálatok is pocakfájást okoz, próbálj ki másikat.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha naponta megiszol egy pohár bort vagy sört az is nagyon sokat segít.Én mióta így csinálok reggelre annyi tejem van hogy folyik.Sok sikert!!!
2008. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én laktoherb teát iszok ,mellette még sok folyadékot, főleg bubi mentes vizet. És etetés után még fejek. Rendesen kell enni is és akinek van rá lehetősége a pihenés is sokat számít.
2008. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!