Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb méregtelenítő...

Mi a legjobb méregtelenítő megoldás? Teák, vagy miket használnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyózni, de úgy hallottam, érdemes előtte méregteleníteni.

Tudtok erről vmit bővebben?


2010. szept. 17. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Van veséd meg májad, azok intézik a dolgot.

Ha más zseniális ötleteket is kapsz, kérdezd meg a háziorvosodat, ugyanazt fogja mondani, mint én.

2010. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Először azt olvastam, hogy féregtelenítő megoldás és már akartam is írni a fokhagymást. :)))

Ja, am annyi a lényeg, hogy ne egyél annyi mérgeset, hogy addig ki tudjon a szervezetedből ürülni ami méreg benne van, szal ne kapjon mindig utánpótlást.

2010. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Citromfűtea, vagy csalántea, vagy borsmentea és sok víz.

És nézz utána egy alkatodhoz illő étrendnek, ugye figyelembe kell venni, mire lehetsz allergiás, stb.

2010. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, mennyi baromságot tudnak ez emberek belesulykolni magukba... Persze méregtelenítés... meg fogyókúra 45 kilóra, meg bifidusz eszenzisz, meg aloe vera a fasza magyarországon, nekünk már a csipkebogyó az nem jó... Tedd csak tönkre a szervezeted mindenféle csoda méregtelenítő megoldással, úgyis ma a méregtelenítés a divat, mert valami barom kitalálta a médiában, hogy ez a menő.
2010. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Citromfűtea az tényleg jó, de van salaktalanító teakeverék is, nem tudom mit kel kikészülni, kedves előző, ezek is gyógynövények, mint a csipkebogyó.

Tarts minden héten egy ilyen napot, amikor csak ezt iszod pár csészével és sok vizet.

2010. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor ehgyomorra reggel gyogyteat iszol vagy friss zoldseglet,

ugy nem lesz szukseged meregtelenitesre!


A csalanteanak van vertisztisztito hatasa, a mezeizsulonak vizhajto hatasa pl. a csipkebogyo es bodza teat is fogyaszthatod napkozben, mivel nagy a C vit.tartalma.

egeszsegesen elj, ne fogyasz tartositott elelmiszert, es legyen meg a rendszeres mozgas.

Tehat nem a villamossal mesz 2 magallot, hanem setalsz es

"sietve" teszed" ezt pl.!

A kal.-at ne szamold, mivel fejfajast fogsz Tole kapni,

tanulj meg egeszsegesen elni!

2010. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán egyesek igyekeznek pénzhez jutni ezzel a méregtelenítési divathullámmal,DE ROHADT NAGY TÉNY,hogy nagyot változott a világ körülöttünk az elmúlt évtizedekben,amihez a szervezet nem tud egykönnyen hozzászokni.Csak azért,mert"Neked"természetessé vált az üzletekben napi szinten kapható ilyen-olyan pékárú,édesség,fagylalt és ezerféle aromával meg tartósítószerrel felturbózott cucc,még nem tudja a szervezeted olyan hatásfokkal megemészteni,mint mondjuk régen,amikor az emberek kevés féle ételt ettek,de az házi volt,és szinte azonnal lemozogták.A sok felháborodott gondolkodjon el ezen.Plusz érdemes utánajárni a kórbonctanon az orvosok miket találnak a feltárt vastagbelekben.Persze ez már nem érdekli a vadul támadó egyéneket,igaz-e?
2010. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

11:58

ott a pont!

Pár éve voltam egy boncoláson, adott volt a 30 éves nő...de a szervei olyanok voltak, mintha 50 éves alkoholistát boncoltak volna!

És ő nem volt az. Egyszerűen a sok felgyülemlett méreganyagot nem tudta, hogyan "definiálni" szervezete.

A tüdeje, mintha egész életében bagózott volna-holott nem cigarettázott.

Ennyi. ebben a világban kell méregtelenítés:(

2010. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

11:13-as. Az ilyen válaszok miatt nem mernek kérdezni az emberek! Tiszteletben kéne tartanod, h másokat mi érdekel, mire kíváncsiak és normálisan válaszolni!!!


Amúgy köszi a válaszokat! A citrom fű jól hangzik és sok benne a vitamin is :) Azt kipróbálom!

2010. szept. 17. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:
A DM-ben is lehet kapni méregtelenítő teakeveréket (saját márkájú). Szerintem nem rossz, persze csodát nem kell várni. Még az is jó ha 1-2 napig frissen facsart zöldség és gyümölcslevet iszol, zöldséglevest eszel. De ezt tényleg max. ennyi ideig.
2010. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!