Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Láttam MAM kézi mellszívót...

Láttam MAM kézi mellszívót 15. 000-ért, azt ajánlották, hogy az jó, viszont 9. 000-ért is láttam egy teljesen márkátlan no name mellszívót. Lehet különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem spórolnék ezen. A MAM és az Avent szerintem megéri az árát.
2017. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívót nem próbáltam, de a mam-os cumisüveg és egy noname cumisüveg össze sem hasonlítható. Ha ebből indulok ki, akkor a mellszívójuk is megéri az árát.
2017. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinézetre TELJESEN ugyanolyan noname márkát kezdtem használni mint az MAM és az Avent.

De ki is dobtam. Ugyanis a Noname-ből szökött a levegő, nem csinált vákumot, csikorgott, minden baja volt. Na meg össz-vissz 30 ml-ket tudtam fejni.

Az Avent a rendes vákumjával, rendes formatervezéssel és igényes alkatrészeknek köszönhetően beindította normálisan a tejem, 100 ml-t is tudtam fejni a noname 30 ml után.

2017. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én MAM kézi mellszívóval kezdtem, nekem sajnos nem vált be, fájdalmas volt, nagyon szorította a mellemet. Aztán Avent elektromosat vettem, azt nagyon tudom ajánlani. Én használtam vettem 15 000-ért, 1 hónapig használta az első tulaja. Újonnan elég borsos az ára. Ennem párnás hatású szilikonos az a része, ami a melledre kerül, teljesen fájdalommentesen szív.

Lehet, csak nekem nem volt szerencsém a MAM-al, másnak viszont jó. A cumisüvegeivel és itatópoharaival pl.nagyon elégedett voltam.

2017. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a kézihez és belefér, inkább elektromosat vegyél. Avent nekem is bevált. Van rajta tejleadást beindító funkció, plusz 3 szívófokozat.
2017. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyiert mar majdnem markas elektromosat kapsz hasznaltan(sooot)en a medela swinget ajanlom,nekem nagyon bejött.
2017. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!