Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mam, Tommee Tippee vagy Avent...

Mam, Tommee Tippee vagy Avent cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Első babamat várom, és elvesztem a cumisüvegek tengerében. Szoptatni szeretnék elsősorban, de nem tudom előre mi lesz,meg úgy gondolom lesznek helyzetek, amikor nem feltétlenül akarom/tudom előkapni a cicit, és olyankor jól jöhet a cumisüveg. Viszont azt sem akarom, hogy emiatt utána ne fogadja el a cicit, tehát olyat keresgélek, amit felváltva is tudnék használni esetleg, vagyis ami legjobban hasonlít a mellre. Természetesen az sem utolsó szempont, hogy hasfajas elleni legyen, de ezek az üvegek már mind olyanok ahogy olvasgatom. A kérdés, a 3 márka közül melyik a jobb, kinek melyik vált be?

2017. szept. 9. 00:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valóban nem szeretnék előre sok üveget vásárolni, majd ha nem megy a szoptatás, akkor gondolok többet venni. Most a Tommee Tippee talán a legszimpatikusabb,brendonban most le van akciozva mellszívóval+sterilizalo dobozzal. Nektek a kézi mellszivojaval milyen tapasztalataitok vannak? Vegyes véleményeket olvastam róla, illetve a cumisuveget is sokan istenitik, más meg azt mondja behorpad a cumija Arra gondoltam, ha jo, akkor megvenném most először ezt, aztán ha a szoptatás nem megy, akkor lehet a Mam-ból vennék nagyobb készletet, az is szimpatikus. A Tommee mellett a cumizavar miatt a ciciforma szól most nekem.Szerintetek a sterilizalo dobozaba belefér majd a nagyobb tommees üveg is, vagy a Mam-os?
2017. szept. 11. 08:31
 12/12 anonim ***** válasza:
MAM anticolic-ot vettem, szerette
2017. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!