Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladásom volt lázzal....

Mellgyulladásom volt lázzal. Most több kemény csomót is érzek a mellemben. Tályog lehet? Csökkent a tejem mennyisége is. Volt vki hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell masszirozni, hogy a csomók "szétmenjenek", meg káposztalevelet tegyél rá borogatásnak, amikor felmelegszik, akkor cseréld le, tedd rá az újabbat. ezt nekem a védönöm tanácsolta. nálam hatásos volt.
2010. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jött be ilyenkor, hogy szoptatás előtt melegvizes zuhannyal masszíroztam és a babát úgy tettem mellre, hogy az álla a csomó felé legyen, így teljesen fellazította és leszívta ott.

Nekem nem jött be a kézi masszírozás, úgy éreztem, mintha sérüléseket okozna a mellemben, de próbáld ki mert sokaknak bejön.


Ja, ha technikai okok miatt nem tudtam a zuhany alá menni szopi előtt, akkor meleg vízes törülközővel borogattam.

2010. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Masszírozd ki zuhany alatt! Aztán szopi, + állotvizes borogatás. De a bimbót ne érje!

Ha nem javul és lázad lesz, akkor doki.

2010. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: szét is oszlott másnapra a csomó, de 3 óránként fél órát masszíroztam, a tövétől a bimbó felé meg körkörösen.
2010. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is átestem ezen úgy 3 héttel ezelőtt. Én itt olvastam el mit kell tenni. Nekem bevált.

[link]

2010. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok:)
2010. máj. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!