Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért öklendezi ki az anyateje...

Miért öklendezi ki az anyatejet a baba? A tapszer viszont benne marad nem jön ki.

Figyelt kérdés
Eddig is sok tej visszajött neki viszont 3 napja szinte az összes visszajön sugárba néha. Mégis mitől van ez? Szegény sír a cicin aztán mikor megbüfiztetem feszít nyöszörög latszik rajta hogy fáj valamije közben a tej csak úgy jön ki a szájából még 2 óra múlva is. Volt valakinek hasonló problémája? Mitől lehet ez? Viszont ha tápszert adok neki akkor semmi baja nem feszeng nem jön neki vissza egyátalán.

2017. okt. 13. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy visszaállt a hormonrendszer ? azt nagyon szokták utálni, ha menstruál az anya, megváltozik az íze
2017. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6 hete szültem, nem túl korai az még? Főként úgy hogy szoptatok?
2017. okt. 13. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nyel sok levegőt?esetleg esetleg ha te sok tejeset eszel akkor lehet azt nem birja a pocakja,probálj meg valami nekik valo laktáz enzimet probálni ami segit neki a laktozt lebontani,pl. biogaia.a tápszerben kevesebb a laktoz lehet ezért tünik ugy h jobban birja.
2017. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nincs tejallergiája?


Én nem szophattam, mert az anyatejtől hánytam, ment a hasam, fogytam egy csomót... :(


Végül tápszert ettem, ami abszolút tejmentes volt.

2017. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiamnak is sugárba jött vissza a tej is és a tápszer is 2 hósan. Gyerekdoki irt AR-es tápszert és az benne maradt. Milyen tápszert kap , hogy az nem jön vissza?
2017. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milumilt vettünk neki. Attól nem fáj a hasa es benne is marad. Én nem értem mitől lehet ez. Már lassan 3 órája evett és még most is jön ki belőle. Lehet tényleg tej allergia? Akkor egyátalán nem kaphatna anyatejet ha az van esetleg neki?
2017. okt. 13. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Marhaság hogy úgy nem kaphat. TE nem ehetsz semmilyen tej tartalmú ételt ha ő allergiás és szoptatod, de mivel a Milumilban is van tejfehérje, és azzal nincs gond, nem ez lesz a baj. (tejmentes tápszer amúgy is szigorúan csak receptre kapható anyai diétával bizonyított érzékenység esetén )


Valami más lesz a ludas. Nem eszik mohón? Próbáld evés közben is bufiztetni, inkább sokszor tess mellre két büfi között. Az üvegből másképp jön a tápszer, kevesebb levegővel. Vagy ha minden kötél szakad, fejd le akár kézzel és azt add cumiból. Akkor kiderül a tej vagy csak a levegő a gond.



3 tejfehérje allergiás gyerek anyukája

2017. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elején mikor elkezd szopini nagyon éhes akkor hallom hogy sok levegőt nyel de aztsn lelassul és megnyugszik. Azt tanácsolta a védőnő hogy nézzük meg ha üvegből kapja akkor is kijön vajon belőle a tej mert ha nem akkor a sok levegő miatt jöhet ki neki annyi tejcsi. De a tej termékeket is kerülni foggom mert az arcán füle körül apró kiütések vannak. És úgy tudom az lehet tej allergia miatt?! Remélem nem kell majd tapszereznem nagyon rossz érzés lenne és bántana nagyon.
2017. okt. 13. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen te a lehető legjobb megoldást keresed neki. Ha ez a tápszer, akkor a tápszer. Nem ezen múlik, hogy jó anya-e valaki.
2017. okt. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a laktozzal van gondja akkor abban kell segiteni hogy ezt le tudja bontani,ez nem tejallergia,csak a laktózt tudja a szervezete nehezebben lebontani az enzim hiányában.(a hasfájos babáknál is ez lehet a gond) ha te sok tejeset eszel,az anyatejben is több lesz a tejcukor(laktóz) ezért te is kevesebbet fogyassz tejterméket.Én irtam fentebb is,tapasztalat,ráadásul az én fiam tejFEHÉRJE allergiás volt,de az teljesen más,ahogy irták akkor a tápszert se birná hisz az is tejalapú.
2017. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!