Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeretem szoptatni a...

Nem szeretem szoptatni a gyerekem ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
3 honapos . Van tejem és tudom hogy neki ez a legjobb. Olyan sok anyukát làtok akik inàdják szoptatni gyereküket akár 3 éves koráig is. Én meg utálom azt a nagy semmitevést mikor ülök a kupi tetején. Mert nagy lassan szopizik majd büfi aztaneg vagy a karomba alszik vagy sehol amint leteszem felébred . Es a kupi csak nő ésnekem nincs időm semmire
2017. nov. 17. 19:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A beleimátkizastol nem fêlek evett mâr fagyasztitt anyatejrt fokhagymás piritos utánivtejet a csilis ebéd utáni tejre panaszkodott gondolom csipte. A rotavirust ugy itta ki a dokinál mintha kóla lett volna ☺
2017. nov. 17. 23:13
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Te jozan vagy amugy?
2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem.
2017. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindig akkor irok amikor szoptatok. Balkézzel nem tudok jol pötyögni. December óta nem ittam alkoholt akkor tudtuk meg hogy terhes vagyok. Bár most hogy felhoztàtok egy pohár bor már jol esne
2017. nov. 18. 01:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbáld meg kiélvezni ezt az időszakot. Szoptatás alatt olvass, mikor rajtad alszik nézz sorozatot, kapcsolj ki. A kupi megvár, hidd el, sokkal rosszabb lesz a rendetlenség,ha már a kicsi is besegít a pakolásba. ;)

Próbáld ki a hordozást. Egy kendőbe kötött babával szinte mindent meg lehet csinálni. Ő is jól érzi magát, és te sem bolondulsz bele a semmittevésbe.

2017. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A kupibaz egy dolog de már kosz van. POR . Utâlom sosem éktünk igy. Takaritot ketesek pedig nem igazán vagyunk gazdagok. De komolyan idegeim cikáznak.

De szerintem ez összetett. Nézem a kupit. A plusz 10 kilot ami rajtan van a logo melleimet .

Manapság màniàkusan tussolnèk vagy vagy fürdenèk 3x is naponta mintha a hàj lemoshatô lenne..persze jo ha egyszer eljutok naponta ..

2017. nov. 18. 20:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Főzés helyett takarits. Néha az urad is tud főzni.
2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Persze hogy tud a férjem mindent megtesz ami től telluk. De napközbe dolgozik és én nekem olyan hülye a szervezetem higyha nem eszek akkor nibcs tejem. Pedig van rajtam zsie amiből lemehetne. Igy főzök inkább. A ferjem inkabb takaritani segit 7 végén. 17 irára jön haza akkor ő van a gyerekkel de este 90 percenkènt eszik igy tulajdonképpen tulságosan èn sem vagyok szabad.

Tőle meg nem varhatom hogyv9 ira munka után még àlljon le lakást vixolni. Rendet rakni szokott de utt mar nagyrakaritás kellene a por miatt

2017. nov. 19. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!