Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is volt úgy vele, hogy...

Más is volt úgy vele, hogy semmiképp sem akar szoptatni?

Figyelt kérdés

Nem akarok és kész. Azt mondom, hogy nincs tejem.

Nem fogja szétharapdálja, lenyúzza senki.

A nővérek, orvosok mennyire megértők? Ne m kezdik el ott nyomkodni a mellem?


2017. nov. 7. 19:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem miután megszületik, és a kezedben fogod, nem fogsz így gondolkodni. Ha már esetleg megszületett, akkor szerintem fog ez változni. A világ legcsodálatosabb dolga lehet :)
2017. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Muszáj minden nap kérdést írni erről? Igen, vannak még hozzád hasonló rossz "anyák", akik a saját kényelmüket helyezik a gyerek érdeke elé.
2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

Én addig voltam így, míg terhes nem lettem és el nem telt egy kis idő. Aztán valahogy úgy voltam vele, hogy csak az a legjobb neki, arra meg van segítség, hogy jól menjen, ha szétharapdálná. Vagy az ördög bimbóvédő is ott van. Vagy a fejés és a cumisüveg, hogy legalább tejet kapjon. Valahogy úgy lettem vele, hogy mindegy, csak tejet kapjon, mert mégis az a legjobb és mikor már úton volt, akkor mindenből a legjobbat akartam.


Ettől függetlenül nekem meg volt a határ, hogy meddig szoptatom, mert azt nem tudtam sehogy se elfogadni, hogy egy tök nagy, értelmes, járó-kelő gyerek "lógjon a mellemen".

2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy rossz anya, amiért nem akarsz lógós, szétharapdált melleket :D A rossz anyaság bőven nem itt kezdődik. Semmi baja nem lesz, ha nem szoptatod. Szerintem pont azok az anyák nem követendő példák, akiknek a világ már csak a gyerek körül forog, leszarják a külsejüket, elhagyják magukat, igénytelenek lesznek...az arany középutat kell megtalálni.
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
4-es a melled a terhesség teszi tönkre, nem a szoptatás.
2017. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom te vagy az aktmodell a testépítő pasijával. Nem, nem fogják nyomkodni a melled.
2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Szülj magánba, ott nem ilyen lesz gondod. A pénzedért "megértőek" lesznek.


Egyébként DE. Államiban csak egy húscafat leszel. Bababarát kórházban nem adnak pótlást még a besárgult gyereknek sem, és igen, volt hogy kérdezés nélkül megnyomkodták a mellem. Mondjuk nekem feltett szándékomvolt szoptatni, próbálkoztam ezerrel, de nem lövellt be még az 5. kórházi napon sem (csak 2 hét múlva otthon).

2017. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ha besárgult a gyerek, akkor ott valami nagy gond van. Máj stb.


Mi az, hogy nem adnak a gyereknek pótlást? Ilyen nem létezik. Ha nem tud az anya szoptatni, akkor nem hallhat éhen a baba. Atya úristen.

Mondjuk a magyar kórházakat jó, ha 10 km-ről is elkerülöd, de ilyen remélem nincs. Velem is volt, hogy embertelenül viselkedtek, de ez mindennek a legalja.

2017. nov. 7. 19:56
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Márpedig nem adnak pótlást, max kis cukros vizet. Bár ha nem akarsz szoptatni, egyértelmű hogy a gyereked se érdekel, akkor meg nem mindegy neked?
2017. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

Szobatársamnak a gyereke 3 napig ordított az éhségtől,míg megjött a teje az anyjának. Semmi pótlást nem kapott a kicsi..

Komolyan mondom,a végén már majdnem megszoptattam én.

2017. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!