Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hetesen már késő elkezdeni...

Egy hetesen már késő elkezdeni szoptatni?

Figyelt kérdés
Egy hete ès 2 napja született a babám. Eddig mèg egyszer sem szopizott. Pedig amint megszületett 2 órán belül mellre került, de nem sikerült neki. A kórházba nem volt mèg tejem , de azèrt próbáltam többször is mellre rakni. De nem szopizott max nagy behezen bekapta de nem szívja. Most már van tejem (igaz nem olyan sok de fejem hatha több lesz) de mèg mindig nem akar szopizni. Nem hiszem , hogy cumizavar lenne mert a kórházba csak pohárból etettem ès akkor sem szopizott. Itthon már cumisüvegből kap. A Vèdőnő próbált segíteni, kipróbáltunk minden fèle pózt de sehogy sem ment. Nagyon nehezen kapja be ès ha bekapja se szívja. Nagyon szeretnèm szoptatni... Valaki tudna tanácsot adni?

2017. nov. 4. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt keress segítséget:

[link]

2017. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem késő, szoptasd nyugodtan.
2017. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatási tanácsadót keress gyorsan.

A kórházban csak úgy elengedtek, hogy nem megy és kész? Nálunk se ment, bimbóvédő oldotta meg, 2x10 hónapig szoptattam vele.

2017. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
9 naposan lett tejem és ker hetes volt mire megtanult szopizni, egy szoptatasi tanácsadó segített.
2017. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen keress szakembert, mert úgy nem fog menni, hogy nem szívja magától. 8 hetes korig még lennie kell szopóreflexnek.

Ha megérinted az arcát, akkor odafordul és elkezd keresni?

2017. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6 hetes korában tudtam szoptatni először, szoptatási tanácsadó segített. Addig fejtem és kis pohárkából kaptaa tejet a babám.Végül 21 hónapig szopizott. Kérjél segítséget, házhoz is kijön a tanácsadó.
2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kórházba sajnos nem nagyon foglalkoztak velünk, csak megmutatták hol a tápszer. Ránk se nèztek kb. Utolsó nap mikor már jöttünk haza akkor jött egy nővèrke ès mondott pár pózt, hogy hogy próbálkozzunk ès ennyi. Bimbóvèdővel próbálkoztunk mi is de az se jött be. Amúgy igen oda fordítja a fejèt ha hozzá èrek az arcához. Nèztem azt a linket amit az első mondott de úgy látom itt nálunk nincs szoptatási tanácsadó, csak a mellettünk lèvő városba. Másik városba átjön? Mindenkèpp keresek akkor valakit. Csak attól tartottam lehet, hogy már kèső. De ezek szerint mèg nincs veszve az ügy. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. nov. 4. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
lll.hu oldalan talasz elerhetosegeket!
2017. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nyelve nincs lenőve? Nézték?
2017. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nèztèk. Elmèletileg nincs.
2017. nov. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!