Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cumizavar tényleg ilyen...

A cumizavar tényleg ilyen gyakori, vagy kicsit túlaggódjuk? Volt valakinek a babájánál ilyen? Ha igen, milyen körülményet miatt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a családban és a baráti körben egy baba sem lett cumizavaros. Az én lányom is néha kapott cumisüvegből lefejt tejet ha elmentem otthonról, meg cumit is adtam neki, de nem lett cumizavaros.
2017. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Eleinte nem volt tejem cumisuvegbol kapott enni, mire lett tejem megszokta a cumisuveget és ugyanúgy próbált mellbol is enni. Nekem fajt, ő meg éhes maradt. Hamar megtanulta a helyes technikát egy szoptatasi tanácsadó segítségével.
2017. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, volt benne részünk. Napi egy pótlást kapott üvegből és már ennyi bezavarta, és nem tudott mellből enni utána.
2017. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleinte nem volt tejem cumisuvegbol kapott enni, mire lett tejem megszokta a cumisuveget és ugyanúgy próbált mellbol is enni. Nekem fajt, ő meg éhes maradt. Hamar megtanulta a helyes technikát egy szoptatasi tanácsadó segítségével.
2017. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Se a környezetünkben, se nálunk nem volt ilyen.

Már pár hetes korában kapott cumit a lányom. Lefejt tejet is kapott cumisüvegből mikor orvoshoz kellett mennem stb.

Nem volt gondunk ezzel.

2017. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kedves_ válasza:
0%
A cumisüveg még mindig megvan este elalvás előtt a tesóméknál. A mele lg tej/kakaó miatt. 5, 3 évesek. De cumit sosem kaptak! 🙂 :)
2017. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Killyn válasza:

Szerintem túlaggódjuk! ;)

Nálam is kapott cumisüvegből tejet a baba. Eleinte bezavart, igaz. De ez 2-3 alkalmat jelent. Ügyesen ráéreznek a babák a különbségre és megtanulják hamar!

2017. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!