Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeméremajki viszeret megműtte...

Szeméremajki viszeret megműttessem? Szoptatás alatt is kinn volt.

Figyelt kérdés
Első terhesség alatt jöttek ki a viszerek, szoptatás alatt,hozzátáplálásig is csak úgy kijöttek, majd visszahúzódtak. Már csak reggel este szoptatok, viszont menzesz alatt ugyancsak kijön. Nehéz járnom ilyenkor nagyon fájdalmas minden lépés, még állni sem bírok. Így vissza sem tudok menni dolgozni.
2017. nov. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos javasolta, hogy már csak használna?
2017. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen.
2017. nov. 15. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használt a lelkes vénás torna, hasig érő kompressziós harisnya, krémek és kúraszerűen a Detralex... (nem tudom, miket javasoltak és kinél jártál) és ennyire akadályoz a mindennapokban, szerintem műtesd meg. Gyanítom, fájdalmas lesz a műtét után, de ha meggyógyult, remélhetőleg sokkal jobb lesz az életszínvonalad. Kérdezd meg az orvost, mik a kockázatai (esetleges újabb terhességre is kérdezz rá, ha terveztek) és hogy a szoptatást kell-e és meddig szüneteltetni, aztán ennek függvényében el tudod dönteni, mikor lenne számodra bevállalható. Biztos van egyébként hormonális oka, de sajnos az teljesen egyéni és megjósolhatatlan, hogy ha abba is hagyod a szoptatást, mikor fog és fog-e magától rendeződni. Ja és érdemes trombózis-hajlamra is megnézetni magad.
2017. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segített. Eldöntöttem műttetem magam. Ilyen veszélynek nem tehetem ki magam, h rettegjek egész életemben a trombózistól, meg tényleg olyankor menni sem tudok. Így meg h érvényesüljek? Te is hasonló cipőben jártál?
2017. nov. 15. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" az egyik szülés után mélyvénás trombózisom volt, a másik után meg trombotizált aranyerem (szoptatás alatt jártam vele a sebészeten), egy rokonomat meg műtötték visszérrel, másik kettőnek meg felületi visszér trombózisa volt (a vicc, hogy elvileg egyikünknek sincs hajlama). Szóval pont erről csak elméleti a tudásom, de az állni-járni sem tudok verziót bőszen el tudom képzelni :(
2017. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!