Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hízás, elhízás szoptatás alatt?

Hízás, elhízás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne elkerülni a szoptatás alatti hízást? 35 hetesen +4 kg van rajtam, azaz semmi. Nagyon félek a hormonzavartól, 16 évesen hormonzavar miatt híztam nagyon sokat és most is nagyon félek ettől, főleg, hogy olvastam , van, aki hízik a szoptatás alatt.
2017. nov. 27. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hízni fogsz. Én például bármit csináltam csak fogytam és fogytam, pedig sokat ettem. Ezt előre nem tudhatod.
2017. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak hízom a szoptatáskor, első gyereknél is ez volt. Utána majd úgyis lefogyok, ahogy első után is. Akkor 20 kilót fogytam 5 hónap alatt, most majd ismétlek :)
2017. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez eleg egyeni. En babavaras ota fogytam, 56kg(/168cm)-vel kezdtem, 66-tal mentem szulni 4 kilo folotti babat, most 52-54 kilo kozott vagyok, 1,5 eves, meg szoptatom, es kb. duplaannyit eszek, mint a gyerekem elott, csak kozben kezelve van a pajzsmirigyem (mikor szules utan egy ideig nem volt, el kezdtek feljonni a kilok, amint ujra igen, 6 kilo ment le, akkor lettem 52)
2017. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy hízni fogsz. Rólam a lányom szépen lekajálta a felesleget olyan 9-10 hónapos korára teljesen :D 2 éves volt, mikor abbahagytam a szoptatást, egyből visszajött 3kg...
2017. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért is írtam ki a kérdést, mert eddig tényleg jól alakultak ezek a dolgok. Sokkal rosszabbra számítottam. Azt hittem ilyenkorra lesz már vagy 8 kg felesleg rajtam. Ami szintén nem lenne annyira sok. Viszont azt is érzem, hogy ez így talán pont jó, mert nem mondhatni azt sem, hogy éhezek. Ha innestől még feljönne heti fél kg, az sem sem lenne nagy probléma szerintem.
2017. nov. 27. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
28 kilót híztam terhesség alatt, nem figyeltem, élveztem az életet és az ételeket:). 2 hós korára 8 kilóval kevesebb voltam, mint teherbeesés előtt:).
2017. dec. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!