Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szülés és/vagy szoptatás...

Aki szülés és/vagy szoptatás után kövér maradt hány kilóval nehezebb mint a egykori versenysúlya?

Figyelt kérdés

Én 65 helyett 85 kg vagyok sajnos.

Most tervezem leolvasztani magamról a kilókat:)


2012. márc. 10. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval 20 kg
2012. márc. 10. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Most újra babát várok, így az első terhességről tudok csak adatot írni.

20 kg-ot szedtem fel. 63kg-->83kg

Szülés után pár héttel lement sok, 70 kg voltam.

Aztán erre szedtem még, utána ment is le, ingadozott.

A második terhességet 10 kg-mal többel kezdtem már.

2012. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56-58 voltam és 64-66 vagyok. öt kiló mínuszra vágyom. nekem főképp a hasam és a cicim maradt nagy. de míg szoptattam, 68 kg voltam.
2012. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én másfél éve szültem de kb10-15kg-ot lekéne adnom ahoz hogy ujra a régi legyek.de sajna nem az a fajta vagyok aki hipp-hopp letudja adni.mert hajlamos vagyok a hízásra
2012. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

összesen olyan 10-12 kiló...és szülés után mindig visszafogyok, aztán mikor elkezdek egyenesbe kerülni (éjszakázás, szoptatás, napirend tekintetében) akkor feljön vagy 6-8 kiló pluszban...

Most is épp ennek ledolgozásán vagyok...84 kilóról kezdtem a fogyit, most vagyok 74 még olyan 4-5 nek kellene lemennie. (177 cm)

2012. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából 10. 60 kilósan lettem terhes, most 70 körül vagyok. Már négy éve nem tudok ezzel mit csinálni... Pedig egyszer sikerült hatvanra visszafogynom, de fél év után megint hetven voltam. Nem eszem többet, mint amikor még nem volt gyerekem, mégis ez van. Gondolom kevesebbet mozgok, mert akkoriban egész nap jöttem-mentem, és esténként is ritkán ültem itthon. Ezt most valami sporttal kéne pótolnom, csak hát.. na, a lustaság, az az én bajom :D
2012. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70 kilósan lettem terhes, 89 mentem szülni, 74 jöttem haza, majd a szoptatás alatt felment 85 re:-(, 1,5 év kellett hozzá, hogy lefogyjak, de ismét 70 kg vagyok. Nekem mindíg 65 kg volt a versenysúlyom, nagyon erősek a csontjaim, és 60 kg-al, már úgy néztem ki, mint egy 50 kg-os. HA még lemegy -4,5 kg nyárig, akkor elégedett leszek, de ha nem akkor lemegy majd télig:-) Már így is örülök, hogy a régi nacik jók rám, és ismét jól érzem magam. Én elhatároztam, hogy lefogyok, csak lassan, nem akartam, hogy hírtelen legyen, és utána visszajöjjenek a kilók. Odafigyeltem, hogy mit eszek az elején nagyon, utána kevésbé, de akkor is mentek szépen lassan. de lehet az is, hogy visszaálltak a hormonjaim, vagy nem tudom. Sok sikert neked is:-)
2012. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!