Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés folyadékfogyasztástól...

Kevés folyadékfogyasztástól lehet kevés a tej?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen!
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tejmirigy valójában módosult verejtékmirigy, kiszáradt szervezet nem választ ki "verejtéket".
2017. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megoldás lehet ha magamba tuszkolol több vizet. Sajnos nagyon keveset iszom kiskorom óta :(
2017. dec. 11. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, minimum 3- 4 l vizet kell inni szoptatás mellett !
2017. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi nem fog menni, de a jelenlegi fél liternél biztos több lesz. Magamba erőszakolom :)
2017. dec. 11. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj innod. És szopiztatás közben is készíts oda magadnak egy pohár vizet kortyolgatni, h a tested ne fogja vissza magát a nedvesség leadásában.

Minden órában igyál egy nagy pohár vizet v szoptatós teát. a saját szervezetednek is jót tesz, könnyebben megjön a mensi, kisimulnak a ráncaid, szép lesz a bőröd. De tényleg.

2017. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Volt egy időszakom még középsuliban, minden reggel fél liter vízzel indítottam a napot. Aztán sajnos ez elmúlt, pedig nagyon jól éreztem magam.
2017. dec. 12. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!