Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis korkülönbséggel született...

Kis korkülönbséggel született gyerekek esetén, hogy sikerült a szoptatást megoldani?

Figyelt kérdés
A lányom 13 hós koráig szopott igény szerint a kistesót is szeretném ha anyatejes lenne, viszont a lányom még ugye 2 éves sem lesz mikor jön a tesó és nagyon anyás, állandóan bújik és szeretget ( persze ez jó 😊 ) mindent elképzeltem,hogy fogok csinálni 2 kisgyerekkel, kivéve ezt.... ki hogyan oldotta meg?

2018. jan. 4. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
21 hós volt a fiam mikor szültem. Sajnos kevés tejem volt és pótlás is kellett, de azért szoptattam bőven. Általában könyvet néztünk, vagy játszott és meg kommentáltam, úgy hosszabban játszik, ha beszélek hozzá. Egy kezem azért szabad volt, a semmitől jobb az is. Szerintem eléggé gyerekfüggő.
2018. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van Tandem szoptatunk es Szoptatasi kerdezz-felelek csoport facebookon, sok jo tippet kaphatsz ott.
2018. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!