Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A férjetek hogy állt a szoptat...

A férjetek hogy állt a szoptatás után megcsúnyult melleitekhez?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem csúnyult meg, csak lógnak :D

Nem zavarja, bár ha tízen évesek lennénk, biztosan aggódnék emiatt :D

2018. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Semmi baja n8ncs vele.

Amúgy meg nem csúnya...persze nem olyan mint egy 16 évesnek, meg van ereszkedve, striás de az nem csúnya.

Egy felnőtt értelmes férfit ez nem zavar.

2018. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem csúnya, megváltozik a szerkezete, nem olyan, mint tizenévesen, de cserébe ott van az a ragyogó szemű gyerek, aki az anyatejjel a lehető legjobbat kapta. Apaként ez a legtöbb, amire gondol.
2018. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A szoptatas nem, inkabb a terhesseg alatti nagy sulyvaltozas es annak leadasa az, ami ugy latom a kornyezetemben, hogy jobban befolyasolta. Volt, aki csak rovid ideig szoptatott, megis lognak, en hosszu ideje szoptatok, es bar nem olyanok, mint 10 eve, meg mindig rendben van ak, ferjemnek sincs veluk baja.
2018. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Elvagytok tévedve, lóg, striás...csúnya. Bocsi! Van aki így jár, ez van.
2018. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Tetszik neki :D

Mindkét gyereket szoptattam két éves korukig, nagyon szereti a gyerekeit a férjem és a mellemet sem szeretné lecserélni :)

2018. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavarja (ezt mondja legalábbis) de azt mondta, ha engem zavar, akkor ha úgy döntök, akkor csináltassam meg csak ne nagyon műre. Nekem ráadásul még tályogom is volt, amit műtöttek és látszik is a heg..
2018. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Alig van, így nem lógni, nem lógott sosem.

Amúgy sem központi téma ez nálunk. Olyan, amilyen. Kicsi volt és az is marad, három gyerek évekig tartó szoptatása után is.

2018. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud lógni, bocsánat.
2018. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem csúnya most se, bár lehetne persze szebb is. A változás fokozatosan megy végbe, nem egyik napról a másikra, hogy hirtelen szembesüljön vele. Én már pedzegettem, hogy esetleg kés alá feküdnék, de ő nem akarja. Szokta kényeztetni szex közben is. Összességében engem sokkal jobban zavar, mint őt.
2018. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!