Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Körülbelül egy anyának meddig...

Körülbelül egy anyának meddig lehet teje ha csak egy gyereket szoptat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez sok mindentől függ de csak körülbelülre tapasztalatból tudtok rá válaszolni?
2018. jan. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt ismerôsöm aki a 4 évig szoptatta a fiát.

Nekem ez elég bizarr volt.

2018. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évekig is akár, de ez még egy embernek is lehet eltérő. Ismerek olyat, akinek több gyereke van, van, amelyiket 3 évig szoptatta, másik gyerekeit meg csak pár hónapig, mert csak addig volt teje.

Én pl. másfél hónapig tudtam csak szoptatni, viszont nekem szigorú epediéta miatt ment el a tejem. Fogalmam sincs, hogy egyébként meddig lett volna.

Szóval ezt tényleg nem lehet megmondani, hogy neked pont meddig lesz, ha úgy alakul.

2018. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg bármeddig.
2018. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi akadály, ajjor addig, amíg szoptat,tehát amíg éri inger a mellet.
2018. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!