Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt/ szülés után...

Szoptatás alatt/ szülés után meddig voltatok szárazak? Használtatok síkosítót? Milyet?

Figyelt kérdés
Ezelőtt soha nem volt ilyen problémám és most nem tudom, hogy meddig fog ez tartani, illetve mi segítene.
2018. jan. 29. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem addig tartott ez a gond amíg szoptattam. Azaz a baba 1-, 1,5 éves koráig. Addíg Durex síkosítót használtunk..
2018. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is száraz voltam hónapokig.mi is durexet használtunk.
2018. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is addig tartott, ameddig szoptattam, ráadásul a libidóm is egyenlő volt a nullával. Mi is síkosítót hasznàltunk.
2018. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én pont hogy kívánósabb lettem a szülés után, pedig csak anyatejes a babám. Alig tudtam a 6 hetet is kivárni, és a nedvességgel sincs baj. 😊
2018. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Itt sincs gond a libidoval csak a szarazsaggal de akkor teszunk ellene. 😃 ment a 👍
2018. jan. 29. 16:50
 6/6 anonim válasza:
Ezek szerint ti nem tablettával védekeztetek a baba fogantatása előtt. Ugye? Amúgy a Durex nem a legjobb. Túl "vizes". Hamar kiszárad
2018. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!