Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apaszthatom el a...

Hogyan apaszthatom el a tejet, ha nem akarok gyógyszert szedni rá?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok volt eddig is a tejem, a mellem nagyon be van durranva, két napja nem szoptatok és folydogál. Nagyon fáj is, érzékeny. El kellett kezdenem elég sok gyógyszert szedni és automatikusan a nőgyógyászom felírt gyógyszert arra is, hogy elapadjon a tejem, de én nem szeretnék még egyel több gyógyszert bevenni. Soha nem voltam híve a gyógyszerezésnek és most így is jóval többet kell szednem, mint valaha szerettem volna. Igen, ezt neki ott nem mondtam el és nem kérdeztem, hogy van e más mód, mert úgy érzem mindig hülyének néznek az orvosok, ha azt mondom nem akarok beszedni egy gyógyszert, nem akarok antibiotikumot, stb. Nem hiszem, hogy a fejés lenne a megoldás, maximum átmeneti enyhülés, de félek, hogy attól csak még több lenne. Légyszives segítsetek
2018. márc. 4. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarsz magadnak jo kis mellgyulladast ami fajdalommal es mgtobb gyogyszerrel jarna, szedd be az apaszto gyogyszert.
2018. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Picit kell csak fejni, annyit, hogy megkönnyebbülj. Előbb utóbb magától is elapad, de a gyógyszerrel sokkal gyorsabb lenne
2018. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejet nem lehet egyik napról a másikra elapasztani. A megtelt melleket folyamatosan fejni kell, csak annyira, hogy már ne legyen duzzadt, idővel egyre kevesebb fog termelődni. A hideg vizes borogatás is gátolja a tejtermelést. A tejtermelés elapasztására szolgáló gyógyszernek rengeteg mellékhatása van!
2018. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!