Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sír az 5 hónapos baba a...

Sír az 5 hónapos baba a mellen! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja éjjel nem fogadta el a cicit! Eszembe jutott, hogy esetleg cumizavar! Megkerestem a bimbóvédőt azzal sikerült szopiznia! Azóta ezzel se sikerül most már nappal se. Kétségbe vagyok esve! Minden szopi egy rémálom! Elkezdtük már a hozzátáplálást, mert nem úgy hízott eddig ahogy kellett volna! Lehet ehhez is köze? Nagyon szeret kanállal enni!lehet, hogy túl lassan lakik jól és türelmetlen? Már ott tartok, hogy ma adtam neki tápot kb: 50ml-t evett és elégedett volt!

2018. márc. 6. 21:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tegnap nagyon padlón voltam nagyon nehéz napunk volt! Kellett pótolni sokat! Valamiért nem szívta megfelelő erővel a cicit és így nem is indult be a tejtermelés így fejnem kellett! Ma már többnek érzem a tejet és nem is volt olyan elutasító! Megpróbálom nem feladni de tegnap már volt ilyen gondolatom, hogy kész vége ennyi volt!
2018. márc. 8. 15:14
 12/12 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez a gond. Sírni és üvölteni tudnék egyidőben! 3,5 hónapos kora körül indult a gond, most 5 hónapos. Eleinte csak délután volt sírós, majd este is, most meg minden etetés kész pokol. Már akkor sír ha meglátja a mellemet. Nem is csak sír, de üvölt, tombol, össze-vissza csavarja magát, hátrafeszíti a fejét. Nálunk is korábban 30-40 percig evett folyamatosan, most meg örülök ha 6-8 perc összejön. (Ami már szinte sose egyhuzamban történik) Van hogy csak 20-30 másodpercig eszik és elkezd sírni, azután alig bírom rávenni a folytatásra. Ezután sokszor csak 2-3 másodpercig eszik, és azokért a másodpercekért is meg kell küzdenem. Ha abbahagyjuk az evést és elkezdek játszani vele, egyből vigyorog mint a tejbetök, majd ahogy folytatom az etetést újból visít. Van elegendő tejem, mert mindig tudok fejni még etetés után is, egyébként nem jött meg a menstruációm. Az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.. :'( bármilyen tanácsot szívesen fogadok!
2021. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!