Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi anyatej van a fagyasztó...

Mennyi anyatej van a fagyasztótokban? Mibe fér el? M eddig tároljátok és hogy adjátok a babának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tesco-s anyatejgyűjtő zacsiban tároltam, az elfért. Amikor kifogytam, akkor aventes tejgyűjtő pohárba fagyasztottam le, és amikor megfagyott, áttettem a karikát egy zacskóba:)
2010. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Avent mellszívóhoz volt 10 pohár abban,meg szerintem nagyon jó megoldás a jégkészítő zacskó.Kevés helyet foglal és kockánként is elhasználhatod majd a főzelékekbe. Sokáig szoptattam,csak tartaléknak volt de egy kortyot sem használtam fel végül.
2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha kellene a fagyott tej akkor hogy olvasszátok ki? melegiteni nem szabad?
2010. jún. 9. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne melegíteni? Egyszerüen kivettem a fagyóból, szobahőmérsékleten kilovadt elég hamar. Etetés előtt megmelegítettem, a többit betettem a hűtőbe.
2010. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még egy kérdés.. meddig lehet tárolni zacsiban a tejet a fagyasztoban? és mielött betesszük meg kell várni hogy kihüljön vagy jo cicimelegen is?
2010. jún. 9. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
6 hónapig. Mielőtt lefagyasztod, hűtsd le a hűtőben, utána mehet.
2010. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg volt a fagyóban csak azzal volt tele, én Medela steril anyatejgyűjtő zacsiban tároltam, nem volt olcsó de nem akartam kockáztatni, hogy esetleg megromoljon. Mikor kellett akkor este kivettem és szobahőn kiolvadt reggelre, és utánna meg forraltam vizet lábasba és abba állítottam, hogy meleg legyen, ha meg rögtön kellett akkor úgy fagyottan állítottam bele a forró vízbe és úgy melegítettem a kellő hőmérsékletűre. Én megváram még teljesen kihűl, teháte nem testmeleg és őgy tettem el a fagyóba. Fagyóba 6 hónapig áll el.
2010. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 db Avent Via tárolópohárral (160 milis) fagyasztottam le, ez kb két napra elég. Ez a mennyiség elegendő időt ad arra, hogy kitaláljuk, mihez kezdjünk, ha hirtelen elapadna a tejem. Mivel nem tudom, hogy a fagyottat megenné-e, meg nincs is nagy fagyasztónk, többet nem tettem el magunknak. A felesleget leadom az anyatejgyűjtőbe. 12 hetes a fiam.
2010. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tele a fagyasztónk anyatejjel, simán be tudnék vállalni 3 hetes kisfiam mellé még egy babát szopira, mert szerencsére annyi van. Már a szüleim fagyasztójába is pakolunk anyatejet..:) Még nem kellett kiolvasztani semmit sem, mert Bendegúz bőségesen el van látva, de köszönöm az itteni hsz-eket, nekem is hasznomra lesznek.:)
2010. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!