Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretnék gyereket, de hánying...

Szeretnék gyereket, de hányingerem van a szoptatástól, érdemes így belevágni a gyerekvállalásba?

Figyelt kérdés
Mindig az állatok jutnak eszembe róla(szeretem az állatokat,de nem akarok hasonlítani rájuk),és nem akarok szottyadt melleket sem,de minimum 3 hónapig muszáj szoptatni a gyereket..

2018. ápr. 1. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

1. Semmi sem muszáj

2. A gravitáció nem válogat, ha szoptatsz ha nem lóghatnak a melleid.

3. Tejterméket fogyasztasz? Tudod az honnan jön? 😉

2018. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
*ha nem, lóghatnak
2018. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
nem.
2018. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Hat eleg erdekesen allsz hozza a szoptatashoz, legalabbis az en velemenyem szerint. Egyebkent szoptatni nem kotelezo, van olyan aki nem is akar egyaltalan. Szemely szerint en sosem fogom megerteni akik ellene vannak, de elfogadom a dontesuket, vegulis nem az en gyerekemrol van szo. Arrol, pedig hogy milyen lesz a melle vkinek, hat az genetika. Ket gyerekrm van, elsot 21 honapig, masodikat 16 honapig szoptattam, es a melleimen alig eszreveheto a valtozas. Inkabb csak en erzem, hogy vmivel puhabb lett az allaga, de nem log, nem szottyadt, nem lett csikos. Ezt elore nem lehet tudni kinek milyen lesz.
2018. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Feltalálták már a tápszert is...
2018. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
A melleid akkor is azok lesznek/lehetnek ha tejed se lesz, nem h nem szoptatsz. Mivel sokaknak nagyon megnő terhesen es mar attol megnyulik a bor (2 hetig szoptattam nekem nagyon minimalisan megnyult es nem attol a 2hettol..)
2018. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszaj szoptatnod... Lefejheted es ugyis oda adhatod, ha magaval azzal van bajod, hogy a melledbol szopik a baba.
2018. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Szottyadt melled magatol a terhessegtol lesz ...

Akkor ne szoptasd, senkit nem erdekel.

2018. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Minek neked gyerek. Fesd ki a körmeidet, és menj inkább bulizni. Fogalmad sincs mi vár rád egy gyerek mellett, jó 18 évig. Mondom ezt férfi létemre, akinek mindenből jutott. Csak a szülés és a szoptatás maradt ki.
2018. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Tápszerrel is táplálhatod a babádat. A szülés utáni órák és a kórházi napok viszont így nehezek lesznek. A legtöbb helyen már támogatják a baba szülés utáni közvetlen mellre helyezését, és a bababarát kórházakban nagyon pártolják a szoptatást. Így szerintem azt nem tudod kivédeni hogy egyeltalán ne kelljen megszoptatnod.

Szerintem nem attól lesz jó anya valaki hogy szoptat vagy sem, ettől sokkal több és fontosabb dolog kell hozzá. Ha te ennyire rosszul vagy ettől, lehetséges hogy nem is lenne tejed, ugyanis nagyon sok dolog dől el fejben.

Egyébként azt sem tartom kizártnak, hogy majd kismamaként, vagy amikor megpillantod a kisbabádat megváltozik a véleményed, vagy az anyai ösztönök elnyomják benned ezt az érzést!

2018. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!