Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy egy 5 napos...

Normális hogy egy 5 napos baba óránként enne?

Figyelt kérdés
Nem mindig alszik evés után hanem nézelődik kb 20 percet majd nyüglődik, beadom a cumit 5 perc múlva kiköpi és ez megy fél óráig. Amikor már cumi sem kell neki akkor van az hogy éhes és megetetem. Nem tudom mennyit eszik nem mérem. De ha alszik akkor kb 1 1,5 órát alszik.
2018. ápr. 15. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

Itt a szoptatasi tanacsadok kepzesi anyaganak kivonatat olvashatod, le van benne irva, bogy a tudomany jelenlegi allasa szerint mi a normalis egy ekkora babanal:

[link]


Ezen kivul ajanlom az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon, ott szakerrok valaszolhatnak csak.


(Az en babam 6 hetes koraig rengeteget sirt, mig ra nem hottem, hogy az idore etetes volt az oka, onnantol nem korlatpztam, volt, hogy felorankent kerte, lett egy kiegyensulyozott gyermekem, akit onnantol bufiztetni sem kellett, mert vegre nem kapkodva, zaklatottan evett, az en idegeim is kisimultak).

2018. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

8 válaszoló. Kár, hogy a babák amiket leírtál nem olvassák és nem tudják. Nekem is volt egy védőnőm aki ennyire tuda a gyerekeimnek mikor kellene ennie, és sokalta, hogy 40 peócig szopot mindegyik. Tapasztalatlan anyukaként kipr3báltam. 20 peóc múlva abbahagyattam a szoptatatást. Végerídmény két etetés közti üvöltés. Vissza álltam az én módszeremre erídmény 3 óra nyugodt baba aki aludt. A te logikáddal az a bajom, hogy az anyatejet könnyebben emésztik meg a babák. Nem úgy fejlődnek mint egy tápszeres baba. Nem feltétlen telíti el úgy minta tápszer. Súlyilag is máshogy fejlődnek. A pisis kakis pelusból lehet következtetni, hogy elég e a tej. Nemmgépek ahogy a felnöttek sem esznek mindig ugyan aban az időben és ugyan azt a mennyiséget. 3 gyereket szoptattammigény szerint most a negyediket. Én nem mértem mennyit esznek havonta a státuszon lettek csak mérve. Nemtudtam mennyit esznek. A gyereket magát néztem. Janés sosem használtamcumit cumisüveget.


Kérdező használtok cumüt, cúmüsüveget? Mert az más technikát igényel mnt a mellből vallóbszopás. Cumizavart okozhat. Jó technikával szopik a babád?

2018. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!