Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy napos baba nem akar...

Egy napos baba nem akar szopni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap szültem délután egykor. Rá négy órára hozták szipizni akkor szívta is. De azután nem akarta bekapni,ma reggel szívta néhányszor,de tejem is alig van még.

Így nem lesz semmi baja a babának hogy ennyire nem eszik vagy nem jut tápanyaghoz. Nagyon félek! Aztán veszít a súlyából ki sem fogjak engedni


2018. febr. 24. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Először is gratulálok a babához! Másodsorban egy egy napos újszülött gyomra akkora mint egy cseresznye. Akkor sejtheted hogy abba pár csepp tej is elég, azt pedig kiszívta ő magának. Harmadik negyedik nap lesz dió nagyságú, abba még mindig elég pár csepp, kb. egy hét általában mire beindul a tej. Az a lényeg hogy minél többet legyen cicin, tulajdonképpen az első időnek csak erről kellene szólnia hogy szinte egész nap a cicin legyen, bőr és bőr kontaktusban.

Ezzel indítja be magának a tejtermelést.

2018. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok, az pedig hogy veszít a súlyából teljesen fiziológiás minden újszülött veszít a súlyából.

Sajnos Magyarországon ma borzasztóan maradi a szoptatás terén ( us ) , inkább olvasd az LLL. Hu honlapot, ott megtudod hogy mit kell tenned. Lényeg hogy ne add fel, főleg egy naposan, nekem nyolc hét betelt mire megindult a tej, majd három évig szoptattam.

2018. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tusfürdőszagu vagy ilyesmi?
2018. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a picihez!

Gondolom még a kórházban vagytok. Érdemes lenne minden kérdéseddel most még a csecsemősökhöz fordulni. Ők ott vannak, látják mi a probléma. Nem mellesleg rengeteg újszülöttet láttak már el.

2018. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik korhaz? Van, ahol van szoptatasi tanacsado, ha ott nincs helyben, erdemes hivni egyet: [link]


Addigi ajanlom a Szoptatasi kerdezz-felelek es az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon.

2018. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a babádhoz! Nyugi, majd megtanul szopni. egyáltalán nem vesztett sokat a súlyából. Ez természetes , nem kell megijedni. Én fekve szoptattam, oldalt magamhoz fordítottam és beadtam a szájába a bimbót. Azóta is ezt a pózt szereti.
2018. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!