Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma ezt csináltam! Nem tudom...

Ma ezt csináltam! Nem tudom hogy legyen! Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom,aki eddig csak szopott.ma szopatás alatt a fejét kapkodta,sírt,majd kereste a cicit,szívta,megint elkapta és sírt...és így tovább.nem tudtam mi a baj,rátettem a másik mellemre,azt szépen kiszívta!következő etetésnél(2 óra múlva),ugyanez volt,de a másikat is gyorsan kiszívta és nyugtalan volt.csináltam neki 90ml tejport,és mindent megette!!csak néztem...utána kihagytam egy szoptatást,adtam tejport,de 90ml-nél nem evett többet.majd az esti szoptatásnál mindkét mellemet kiszívta,így aludt el.szerintetek elfogy a tej,vagy hogyan és mit csináljak?hogyan tudom,hogy nem elég neki a tej?(véletlen volt itthon egy beba 1 aktív)
2010. jún. 12. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

nekem is sokáig cicin aludt el. nem próbáltad a cumit ? hidd el ha evett és nem sir akkor bizto jóllakott. ebbe nagy melegbe lehet nem kívá annyit. ha még el is aludt utána biztos jóllakott.

2010. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
este:sz esti szopcsi volt a legrosszabb,egyszerűen nagyon sírt,rángatózott a feje a cicin.adtam neki tápszert,mindet megette.:-(elaludt,majd kezdtem fejni,a két ciciből össz.10ml jött ki...:-(majd egy óra múlva felébredt(ilyen máskor is van,csak keresi 2 percre a cicit)és adtam neki,akkor éreztem,h jön belőle...5 percig szopizott,azóta alszik.nem értem....amúgy nem kellett neki a cumi,kb.2 hete próbálgatom,már vettem vagy 3 fajtát,nem tudom megszerettetni vele...
2010. jún. 13. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!