Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoktól az anyukáktól kérdezem...

Azoktól az anyukáktól kérdezem, akiknek sikerült lefogyniuk szülés után, hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Esetleg használtak valamilyen fogyasztó teát, vagy bármi mást? A másik kérdésem még az lenne, hogy narancsbőrre mit javasolnátok?:-(
2011. jún. 2. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kőkemény sporttal. Szülés után 5 héttel kezdtem el újra futni. Kisfiam 10 hónapos volt, amikor már a helyi Félmaratont megnyertem. 13 hónapig szoptattam.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Nekem még a kis ujjam is narancsbőrös de a Nivea Good bye cellulit krém nagyon sokat segít én csak azt használom és 1 hét után már nagyon látványos volt az eredmény!

2011. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Másfél óránként szopott éjjel-nappal egészen 3hós koráig. Véznára szívott, pedig zabáltam mint egy disznó... (tornázni se erőm, se kedvem nem volt).

Egyéves kora körül elválaszotta magát, akkor visszugrott nagy hirtelen 5 kiló rám, azt heti 2-3 laza tornával, de diéta nélkül ledolgoztam kb 2 hónap alatt.

A kicsivel alig híztam, nem is maradt rajtam plusz, pedig semmitse tettem ezért... szerencsés alkat vagyok.


A narancsbőr örökletes is, a barátnőm hiáb kent rá mindent, meg masszíroztatta, evett spec étrendet stb, költött egy egész vagyon erre az egészre, alig javult neki. Úgyhogy végül kés alá feküdt, azóta boldog, mert mer rövidgatyát/szoknyát is hordani. Nekem hál istennek alig van, kenem valami spec krémmel, kicsit halványult is, meg vettem egy fa masszírozót amivel fürdéskor át szoktam gyúrni magamat.

2011. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sportoltam egész életemben, lightosan még a terhesség alatt is, így utána gyerekjáték volt. Teákban, csodaszerekben nem hiszek, diéta és mozgás nélkül egyik sem ér semmit.
2011. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Se nem sporttal,se nem diétával....

Egyszerű,de tartós étrendváltoztatással.Nem gyors,nem látványos,de nem is járt a fejemben folyton az,hogy mennyit fogyhattam már.És még egy nagy előnye,hogy a későbbi években is könnyen kivitelezhető,nem is jönnek fel a plusz kilók.

Az étrend semmi extra,csak nincs itthon csoki,nasi,nem iszunk édes üdítőket,kevesebb kenyér,és rizs fogy,húsokhoz köretnek párolt zöldséget eszünk,ésss nem sütök.

Heti min. 10 kg gyümölcsöt megeszik a 4 tagú családunk,magában,vagy gyümölcssalátának...

2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsaitokat! A hasam sehogyan sem akar visszamenni:-( (11 hónapja császárral szültem)

Lassan leválasztja magát a lányom, és elkezdek erre a témára ráhajtani:-)

2011. jún. 2. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Én a búzafű kapszulára esküszöm!!! Mondjuk kevesebbet is eszem, folyadékot pedig próbálok többet inni.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet most sokan kiakadnak emiatt fogytam le:

Nekem egyszeruen nem volt idom enni. :( Lehet furan hangzik de nem volt annyi idom, hogy normalisan leuljek enni. Gyorsan kapkodva meg utaltam es igy inkabb nem ettem. :( Elegem lett abbol, hogy barmit elkeszitettem magamnak a gyerek felebredt, nem tudtam megenni mert ugy meg nem kell, hogy a gyerek ordit a kisagyba... az etel meg kihult, ha egyut ettunk 5 perc alatt bezabalta es unta a szekbe ulest igy ismet orditott amig en ettem volna joizuen, ha etetni kellett nem birtam enni mert azt rangatta ki a kezembol ami nallam volt hiaba ettuk ugyan azt es egyszeruen nem esett mar jol igy az etkezes. Mire mar odaig jutottam (kb. 5-6 honapos koraba) hogy este 8-kor mindig lefekudt es tudtam volna nyugodtan enni utanna a ferjemmel nem kellett a kaja. Megutaltam az evest. :( Pedig elotte nagy evo voltam, imadtam a vacsikat, hazilag keszitett pizzat... En egyszeruen nem szeretek enni amiota megvan a kisfiam. Kerlek ne ertsetek felre imadom ot, es szeretek neki fozni, etetni ot de en megutaltam az egesz kajalast mert tiszta rohanas az egesz. Nekem nincs idom enni. Ha neha varosba setalunk es o a babakocsiba ul bekapok egy-ket sajtos pogacsat, pizzaszeletet de ez sajnos nem eleg. Igy en mar joval vekonyabb vagyok mint a terhessegem elott. Szerintem tul sovany is. Remelem egyszer ismet elvezni fogom az evest es jol fog esni. Talan par ev mulva???? :)

2011. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én példámat nem ajánlom senkinek, de ha már kérdezted hogyan: párom munkája veszélybe került egy szemsérülés miatt, így nem emelhetett semmit, még a gyereket sem. Mindent én csináltam, a nehéz dolgokat is, plusz a babám 3 hetes korában az anyukám súlyos beteg lett. Szóval az én titkom, amit nem én választottam: idegeskedés :(
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kemény diéta (kb. 1200-1500 kalória, szinte teljesen cukormentesen), napi 2X2 óra séta babakocsival és este 6 kilométer futás egy héten kb. 3-5 alkalommal. :) Mesterséges dolgokkal soha nem próbálkoznék, szerintem a diéta és mozgás együtt csodákra képes, pedig én a szoptatás végén több voltam, mint amennyivel szülni mentem. :( Narancsbőrre pedig a nívea célirányos készítménye vált be.
2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!