Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás villamoson?

Szoptatás villamoson?

Figyelt kérdés
Minap láttam egy cigány nőt minden takarás nélkül szoptatni a gyerekét. Szerintetek ez normális? Az agyam eldobom....
2018. jún. 12. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

A cigány nők nem foglalkoznak azzal,ki látja őket. Nálunk tanácsadáson is szoptatják még a 2.5 èvest is. Nekik ez a norma.

Lehet megbotránkozni,meg egyebek,de ez van...

2018. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan....nekik egy csomó abnormális szokásuk van, a többi nem zavar?
2018. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Náluk ez természetesebb dolog, nem szégyellik.


Engem igazából nem zavar, inkább csak az, hogy tudom rengeteg perverz van a világon, na meg ott van az a kérdés is, hogy mi van akkor ha egy kisebb vagy nagyobb gyerek vagy egy kamasz látja ezt. Nevelés kérdése, de alapvetően érzékeny téma.


Engem jobban zavar az, ha melltartóból veszik ki a pénzt a boltban fizetéskor. Na az másra is kiható dolog. De a szoptatás ilyen helyen - ha nem tetszik nem nézel oda.

2018. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem zavar a nyilvános szoptatás, viszont ha egy cigány nő nyilvánosan szoptatna a közelemben, vszleg felfordulna a gyomrom.
2018. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Engem zavar a mell kicsapós, csakazértis szoptatàs bőrszíntől függetlenül.

A diszkrét nyilvànos szoptatàst tàmogatom.

2 gyermekes

2018. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Attól dobod el, hogy cigány volt, vagy attól hogy szoptatott?


Egyébként a szoptatás teljesen normális dolog, mondjuk tény, hogy aki szemérmesebb fajta, az igyekszik teljes diszkréció mellett csinálni, de így is észrevehető,

ugyanakkor tedd fel magadnak a kérdést, nem zavart volna jobban:

ha 1000 decibellel végigüvölti az utat a gyerek, mert éhes, szomjas (35 fokban nem csoda)?

2018. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
én is jártam már úgy, hogy távolsági buszra szálltam fel, cigány nő az első sorban ült. Gondolt egyet, előkapta a mellét, aztán szoptatni kezdte a babát. Semmi takarás vagy akármi. Minden felszállót ez a látvány fogadott... Értem én, hogy éhes a gyerek, sőt, nekem is van gyerekem, de úgy gondolom, hogyha megéhezett volna a buszon, akkor valamivel legalább megpróbálom eltakarni... meg mivel volt hely bőven, nem az első ülésre ülök, hogy leglább egy szék takarjon,
2018. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Ha megéhezek és eszek az utcán egy hamburgert, vagy a villamoson kibontok egy csokit, hogy megegyem, az normális?
2018. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem a gyerek etetésével van a baj, hanem a női mell villantással...
2018. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyolcas: érzem a párhuzamot - táplálkozás -, csak nem értek vele egyet. Itt nem a az a megbotránkoztató, hogy a gyerek eszik, hanem az, hogy a villamos közepén MINDEN takarás nélkül kicsapott mellel történik a kicsi etetése. Körülbelül 10db 12 év alatti gyerek volt a villamoskocsiban. Bárki bármit mond, ez se magyarnál, se cigánynál nem normális. A kultúrálaltlanság netovábbja.
2018. jún. 12. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!