Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó-e, ha két hónapos kislányom...

Jó-e, ha két hónapos kislányom így szopizik:1,3,7,10,13,17,19.30?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, az igényei szerint kell megetetni, amikor éhes. Nemsoká úgyis átalussza az éjszakát, akkor megváltozik a napirend, nekem 4 hónapos kisfiam van, ötször eszik egy nap, két és fél hónapos kora óta alszik reggelig, így az éjszakai etetés kimaradása miatt nappal egy kicsit sűrűbben eszik, nem telik el annyi idő két etetés között, mint előtte (hogy legalább az öt evés megmaradjon).Egyébként az orvos is azt mondta, hogy inkább többször egyen kevesebbet, na, nálunk ez nem jött össze, de az sem baj.
2008. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyit eszik általában a babád egy etetéskor? 10hetes baba anyucija
2008. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a gyerekorvos mondta hogy mivel a babám 2 hónapos és 4,5 kg már csak ötször kell etetni.Én hatszor etetten egy nap és azt mondta az sok kevesebbszer kell ennie böbbet,mint sokszor keveset.Nálunk eszik 6.10.14.18.22.De döntsd el te miként táplálod.Ez az én tapasztalatom,azóta a köztes időben szépen játszogat és elvan bár féltem hogy viseli hogy csak 4 óránként kap enni,de szerencsére jól.
2008. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2.válaszolónak:Minimum 150,de előfordult már,hogy 240-et szopizott.
2008. nov. 3. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen görcsösen ragaszkodni az időhöz, és a grammokhoz sem.Jó a babád ritmusa, de ha véletlen egyszer jobban elfárad, és mondjuk 1 órával tovább alszik, akkor se pánikolj.Nem hal éhen eszik amikor felkelt.És ne mérd, merd összezavarhat.Elég ha hetente 1* megméred.Úgy is látod ha éhes maradt.
2008. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy igényli úgy etess.Ne az órához igazodj, hanem a babádhoz.Az pedig hogy nemsokára átalussza az éjjszakát nem teljesen igaz.Ez minden babánál más.Az első gyerkőcöm míg cicizett 2 éves koráig, addig minden éjjel fel kelt 1* enni.A második csak 1.5 éves koráig.Ja és tényleg felejtsd el a mérleget, és az órát is.látod mikor éhes, ez ösztönösen jön, és nem az óra jelzi.
2008. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!