Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Tudtok olyan kórházat mondani nekem Budapesten, ahol nem erőltetik a szoptatast, ha nem megy?

Mielőtt nekem estek: szoptatás párti vagyok. De az első babám császaros lett, nem indult be a tejem, a baba 4 napig ordított a mellemen, pótlást nem adtak neki. Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. Aztán próbáltuk, fejni, kezzel, géppel, babával, de semmi. Egy csepp sem jött. Szopi előtt után mérték a babát, 0! De pótlást nem kapott. :(

Szóval olyan kórházat keresek, ami tényleg baba mama barát, és ha nincs tej, akkor adnak tápszert.

2018. aug. 10. 09:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

" Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. "

Ezt nem mondta szoptatasi tanacsado!

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/29Időpont 2018. aug. 10. 09:41 Privát üzenet
Szoptatási tanácsadó nem kritizálja a melled mert minden mell alkalmas a szoptatasra. A tied is. A sorozatos szekálás és stressz miatt nem lett tejed, nem a melled miatt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/29Időpont 2018. aug. 10. 09:47 Privát üzenet
Ez volt a szoptatási tanácsadó??? Hol végzett? LLL nél tuti nem, mert kizárt hogy ilyet mondana...:(

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/29Időpont 2018. aug. 10. 09:48 Privát üzenet

Milyen szakember aki ilyet mond? :O Elképesztő!

Ránézésre senki melléről nem állapítható ez meg. Forma, vagy mellbimbó alapján nem lehet erre következtetni. Ehhez a megállapításhoz uh vizsgálat szükséges.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/29Időpont 2018. aug. 10. 09:56 Privát üzenet

Na, akkor rakjuk ezt rendbe.

Nincs olyan, hogy a kórház a méltóságos hatóság, te meg egy hülyegyerek és letolhatak bármit a torkodon.

Közlöd, hogy ez van, kéred a tápszert. Pont.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/29Időpont 2018. aug. 10. 10:03 Privát üzenet
Látom, választ nem kaptál. Péterfyben ha nagyon szükséges adnak tápszert. (Nem saját tapasztalat, a családban szült ott valaki nemrég)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/29Időpont 2018. aug. 10. 10:07 Privát üzenet

Legközelebb vigyél cumisüveget, tápszert,melegítőt meg babavizet, aztán kenjék a hajukra. Mit csinálnak kicsavarják a kezedből vagy kidobnak a kórházból?

Nekem se volt tejem és be is sárgult, csak az 5. nap reggelén indult be a tejtermelés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/29Időpont 2018. aug. 10. 10:11 Privát üzenet
Pécsen baba- mama barát kórház van, de ha kell, adnak tápszert pótlásként. Igaz, alá kell írni, hogy saját kérésre. Én is császáros voltam, 3 hét volt mire beindult a tejem. Addig is szoptattam, de rápótlással. Aztán lett tejem, és elhagytuk a tápszert.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/29Időpont 2018. aug. 10. 10:14 Privát üzenet

István kórház.

Bababarát, a szoptatást támogatják, de nem minden áron. 1,5 hete szültem, a szobában 2 baba is kapott kiegészítést. Anyatejet kaptak svéd itatópohárból. Mellette persze szoptatták is őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/29Időpont 2018. aug. 10. 10:15 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Péterfyben nekünk nem adtak. A babát a hazajövetel napján este visszavittük mert belázasodott. Kiszáradás szélén állt, a gyerekorvos azt mondta, ha nem visszük be, nem éri meg a reggelt. Úgy lebszták a csecsemősőket mint annak a rendje! 5 napig volt infúzión a babám.

2. babát Jánosban szültem, adtak pótlást, nagyon lelkiismeretesen!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/29Időpont 2018. aug. 10. 10:20 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan szülészeteket mondani Budapesten ahol alternatív szülőszobák vannak?
Mav korhazrol szuleszet valaki tud mondani valamit, milyen?
Szegeden szülésznők közül kit ajánlanátok? Elérhetőséget tudtok mondani? Hol/hogy működik a szülésznő fogadása? Köszi 31 hetes km
A roma asszonyok tényleg megtudják mondani, hogy milyen nemű lesz a születendő gyermek, tapasztalatok? Esetleg volt akinek valóban kitalálta a roma asszony?
üdv. Meg tudná mondani nekem valki, hogy Fehérgyarmaton dr. Esze Tamas magánrendeljője programját illetve egy elérhetséget?
Járt/szült valaki mostanság dr. Vonnák Eszternél? Tudnátok véleményt mondani?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!