Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok olyan kórházat mondani...

Tudtok olyan kórházat mondani nekem Budapesten, ahol nem erőltetik a szoptatast, ha nem megy?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem estek: szoptatás párti vagyok. De az első babám császaros lett, nem indult be a tejem, a baba 4 napig ordított a mellemen, pótlást nem adtak neki. Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. Aztán próbáltuk, fejni, kezzel, géppel, babával, de semmi. Egy csepp sem jött. Szopi előtt után mérték a babát, 0! De pótlást nem kapott. :(

Szóval olyan kórházat keresek, ami tényleg baba mama barát, és ha nincs tej, akkor adnak tápszert.


2018. aug. 10. 09:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében is inkább a szoptatást pártolják, de ha kéred második nap adnak pótlást. Sok segítséget kapsz ha szeretnél.

Nekem lapos mellbimbóm van, így még szülés előtt kérdeztem mit ajánlnak. Mondták hozzak, kiemelőt, védőt és mellszívót is. Hátha valamelyik segít, de az is lehet megoldja a baba.

Szerintem vigyél tápszert aztán ha nem adnak készíts te. Max megszólnak, de kit érdekel a gyereked az első.

2018. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szent Imrében is adnak pótlást ( sajnos akkor is ha nem kéred :()
2018. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
De gondolom ott is csak akkor adnak, ha nem hízik rendesen?
2018. aug. 10. 21:20
 24/29 A kérdező kommentje:
Mármint ha szopik rendesen, minek tömnék táppal?
2018. aug. 10. 21:20
 25/29 anonim ***** válasza:
Szent Imrében szültem szerintem nagyon jó kórház. Adtak pótlást amikor még nem indult be a tej,kértem senki nem szólt semmit. De vihetsz is tápszert senkinek semmi köze a te gyereked. Amikor szültem akkor volt egy nő,aki folyamat tápszerezte szintén nem volt teje senki nem szólt rá. Nekem is itthon indult be jobban a tejtermelődés sokkal nyilugodtabb voltam,mint ott bent,mert engem feszültté tesz maga a kórház gondolata. Ne parázd túl te gyereked,ha meg sértegetett egy szoptatási tanácsadó az meg az ő szegénysêi bizonyítványa. Nem kell minden hülyével foglalkozni.
2018. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, off, de én csak nézek, hogy mik vannak.

Szegeden kérés es kérdés nélkül minden reggel telenyomjak a babákat tapszerrel, én kiakadtam ezen, mert nekem még rengeteg tejem volt/van, mégis tapszereztek.

Sőt, be kellett volna mutatnom, hogy meg tudom etetni cumisüvegből. Mondtam, hogy felejtsék el, erre alairattak velem egy papírt, hogy nem voltam hajlandó tapszerrel megetetni.


Szóval itt meg az volt a gond, volt, hogy egész nap nem szoptak a babák, úgy bekomaztak a reggeli tapszertol.

Szobatarsam meg azért sirt, mert nagyon szeretett volna szoptatni, de sose volt éhes a baba, mert az övét napközben is tömték tapszerrel.

2018. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Péterfyt pont azért választottam mert szoptatáspárti. De nem gondoltam, hogy hagyják éhezni a babákat. A mindenáron tápszerezéssel sem értek egyet :(
2018. aug. 11. 08:11
 28/29 anonim ***** válasza:
Engem a bimbóvédő miatt toltak le. Itthon még 2 hónapig kínlódtunk a szoptatással, utána tápszer lett.
2018. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nálunk azt engedték, sőt, adtak.
2018. aug. 11. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!