Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevesebb tej, gyakrabb szoptat...

Kevesebb tej, gyakrabb szoptatás mellett?

Figyelt kérdés

3. Lányom szoptatom,de eddig nem volt hasonlo gondom.

7 hetes baba,oránként másféloránként szopizik, de délutánra csak sir rángatja,amint kap 60-80 ml tápszert azonnal megnyugszik. Sajnos már 2x egy nap potolnom kell.

Mivel nyári szünet van itthon van az 5 és 2 éves is,igy van teendö bőven.

Nem tudok többet inni,és fejni sincs idöm már.


Volt valaki hasonlo helyzetben?

2018. aug. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A meleg miatt többet kellene inni (tudom, írtad hogy nem tudsz, de muszáj).
2018. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben a kánikulában adj neki baba, vagy forralt, lehűtött vizet, ha nincs elég tejed. Nekem pont télen volt, amikor 1-2 napig a babámnak nem volt elég a tej, szerencsére volt a mélyhűtőben eltéve, megivott 80 ml-t és kidőlt. Én is megijedtem, hogy akkor most rendszeresen kell-e majd pótolni, de nem, valamiért éhesebb volt, az is lehet, hogy pont növekedési ugrás volt nála, azért kellett a több táplálék.
2018. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálok többet inni,pihenni és a pár kprty vizet is kiprobálom hátha segít.
2018. aug. 12. 08:18

Kapcsolódó kérdések:

Van olyan, aki kb. egyfolytában vérzett szoptatás mellett? Mikor múlt el, csak amikor abbahagyta a baba a szopizást?

8 hónapos a kislányunk, 5-6 hetes kora óta menstruálok 2-3 hetente. Volt más is így? Kezdek néha kiborulni tőle, 2 hete jött meg, el sem múlt, most újra megjött.

Fogyás szoptatás mellett, hogy a tej ne csökkenjen? Lehetséges?

Elkezdem kevesebbet enni, plusz mozogni, de nem éheztem, csak kihagytam a nasikat, inkább sok húst, zöldséget ettem és rögtön elkezdett csökkeni a tejem. Estére már szinte semmi sem volt. Vissza álltam a főétkezések közötti nassolásra, így este is jócskán tele van a...

Szoptatás mellett Lansinoh cumisüveg?

Tényleg annyira jó? Jobb mint az avent?

Szoptatás mellett menstruáció?

Holnap leszünk 6 hetesek, kicsit görcsölt a hasam és mikor kimentem wc-re véreztem, de ez csak a nap folyamán 1x. 4 napja fejem a tejet (1-2 szopi is volt) és most nagyon megijedtem, hogy abba fog maradni a tejem, mert azt olvastam, hogy szoptatás mellett...

Akiknek hamar megjött szülés után az első menstruációja szoptatás mellett, utána rendszeres lett?

Remélem nem :) Szülés után 7. hétre jött meg, és érezhetően egy pár napig kevesebb volt a tejem. Remélem nem lesz ebből (még) rendszer.

Szoptatás mellett szedett valaki Levoxa 500-at? Tapasztalatok kérhetnék?

Sajnos december eleje óta harmadjára gyullad be nagyon a torkom. Már szedtem két féle penicilin szarmazékú antibiotikumot, de újból begyulladt és hatalmasokra dagadtak a manduláim. Az orvos azt mondta, nem adhat az előzőkhöz hasonló antibiotikumot, mert nem használnak....




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!