Kevesebb tej, gyakrabb szoptatás mellett?
3. Lányom szoptatom,de eddig nem volt hasonlo gondom.
7 hetes baba,oránként másféloránként szopizik, de délutánra csak sir rángatja,amint kap 60-80 ml tápszert azonnal megnyugszik. Sajnos már 2x egy nap potolnom kell.
Mivel nyári szünet van itthon van az 5 és 2 éves is,igy van teendö bőven.
Nem tudok többet inni,és fejni sincs idöm már.
Volt valaki hasonlo helyzetben?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
8 hónapos a kislányunk, 5-6 hetes kora óta menstruálok 2-3 hetente. Volt más is így? Kezdek néha kiborulni tőle, 2 hete jött meg, el sem múlt, most újra megjött.
Elkezdem kevesebbet enni, plusz mozogni, de nem éheztem, csak kihagytam a nasikat, inkább sok húst, zöldséget ettem és rögtön elkezdett csökkeni a tejem. Estére már szinte semmi sem volt. Vissza álltam a főétkezések közötti nassolásra, így este is jócskán tele van a...
Tényleg annyira jó? Jobb mint az avent?
Holnap leszünk 6 hetesek, kicsit görcsölt a hasam és mikor kimentem wc-re véreztem, de ez csak a nap folyamán 1x. 4 napja fejem a tejet (1-2 szopi is volt) és most nagyon megijedtem, hogy abba fog maradni a tejem, mert azt olvastam, hogy szoptatás mellett...
Remélem nem :) Szülés után 7. hétre jött meg, és érezhetően egy pár napig kevesebb volt a tejem. Remélem nem lesz ebből (még) rendszer.
Sajnos december eleje óta harmadjára gyullad be nagyon a torkom. Már szedtem két féle penicilin szarmazékú antibiotikumot, de újból begyulladt és hatalmasokra dagadtak a manduláim. Az orvos azt mondta, nem adhat az előzőkhöz hasonló antibiotikumot, mert nem használnak....
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




