Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Négy hónapos kisfiam igény...

Négy hónapos kisfiam igény szerint szoptatom. Normális dolog, hogy még nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Így néz ki egy esténk.Este nyolc körül szopizik, aztán fél kilencig el is alszik nem cicin. Utána egy körül felébred szopizni, aztán fél öt körül majd hét körül reggel. Éjjel szopik után visszaalszik.
2018. szept. 18. 02:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális. Ennyi idősnek egyáltalán nem kell átaludni az éjszakát.
2018. szept. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányom a mai napig ébred éjjel. Ő 4 éves lesz. Babaként talán havonta ha volt átaludt éjszakája. Nincs rá törvény.
2018. szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

A nagylányom(8) másfél éves koráig kelt, a kicsi (4) a mai napig felkel éjjel inni. Odakészítem a poharát, ő meg az éjjeli őrlámpát felnyomva iszik, és visszafekszik egyedül.

Én is megébredek éjjel néha inni, pisilni :D

A babád korosztályában az a csoda, ha nem kel!

Nyugi, ügyes vagy, a baba pedig tökéletes!

2018. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Az én kicsim 1 éves és az éjjel 2 órát játszottunk, mert sehogy se bírtam rávenni, hogy visszaaludjon.Általában 6x kelünk egy éjjel.(volt ennél többször is).Babafüggő, hogy átalussza vagy sem az éjszakát.
2018. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Babàm nekem is 4 hónapos. Fürdés után evett majd 8kor elaludt. És ébredt enni 10kor, 1kor, 4kor,

6kor (ezt már nem számítom éjszakainak mert akkor ébredünk a férjemmel)

Én is feltettem ezt a kérdést mert ismerőseim azt mondják az övéik átalusszák

Igaz ők tapszeresék, nem tudom ez befolyásol e

2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az én tápszeres fiam is ennyi idősen még 3 óránként kelt enni.
2018. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
4 hónapos lesz a lányom egy hét múlva és percre pontosan ugyanez a programunk éjjel. :D
2018. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam. Csak a környezetemben már azt hallom,hogy ennyi idősen át kell aludnia az éjszakát. Meg hogy adjak neki teát ne szoptassam éjjel stb...
2018. szept. 18. 09:21
 9/15 anonim ***** válasza:

4 honapos, hogy ne lenne nornalis ??

Meg 4 evesen is normalis!

En meg szerencsesnek mondhatom magam, mert a szoptatott kisfiam 15 honapos koratol atalussza az ejszakat ( addig 3- 4 szer kelt ). A baratnom lanya 2,5 eves ( tapszeres volt ), 3 eves lesz es minimum negyszer kel.

2018. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ne törődj a sok okoskodóval, akik az ellenkezőjét mondják. Ez a teáztatás meg a halálom...Nagyon jól csinálod, hogy éjjel is szoptatod. Tudom, hogy milyen a kialvatlanság, kb. két és fél éve aludtam utoljára végig egy éjszakát. Az vigasztal, hogy csak nem lesz így a gyerek 18 éves koráig:)
2018. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!