Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Négy hónapos kisfiam igény...

Négy hónapos kisfiam igény szerint szoptatom. Normális dolog, hogy még nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Így néz ki egy esténk.Este nyolc körül szopizik, aztán fél kilencig el is alszik nem cicin. Utána egy körül felébred szopizni, aztán fél öt körül majd hét körül reggel. Éjjel szopik után visszaalszik.
2018. szept. 18. 02:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként három hete volt olyan legalább egy hétig,hogy nyolctól fél négyig aludt. Éjjel.
2018. szept. 18. 13:01
 12/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok az egy hét híján 4 hónapos kislánnyal: igen, nekünk is volt egy ilyen pár hete 1-2 hétig sőt elkezdett egyre később kelni és már inkább 5-6 fele kelt, felcsillant a remény, hogy na talán lassan tolódik ki és majd átalussza az éjszakát. De nem haha, anya elhitte. 😂
2018. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem is 4 hónapos a babám és igény szerinti kizárolagos szoptatással kb ugyanigy van az éjszaka. Van amelyik baba átalussza ilyenkor az éjszakát, de ez nem azt jelenti, hogy ez a "normális" és kötelező érvényű minden babára nézve. Minden baba más, szóval ne aggódj és hagyd az okoskodókat. A teás idiotaságokkal a világból ki lehet kergetni, nekem is ezt nyomatta anyósom. De ez kb olyan mint amikor a még idősebbek rákezdenek, hogy jaaj hát már 2 hónaposan pörköltet evett nokedlivel😀
2018. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17 hós, össze tudom számolni egy kezemen, hogy hányszor aludta át az éjszakát. 1-2-szer ébred a mai napig. :)
2018. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..megnyugtató hogy nemcsak az én babám ébred éjjel ennyiszer.
2018. szept. 21. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!