Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljam? 5 hónapos a...

Hogy csináljam? 5 hónapos a kislányom, csak szopizik igény szerint napközben.

Figyelt kérdés
mit tegyek? Szinte minden reggelre nagyon bedurran a mellem és nagyon fáj, már nagyon nem szeretnék fejni, de emiatt kénytelen vagyok nehogy begyulladjon. Éjszaka nem ébred fel a kislányom, de volt már olyan is h este 9-kor szopi, utána fejés és már hajnali 1-2 óra felé arra ébredtem h nagyon fájnak a melleim.
2010. jún. 23. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A melled nem tudja, hogy éjjel te aludni szeretnél, hanem tovább termeli a tejet. Fejd le, ez van.


Majd alszunk, ha már nem szoptatunk. :-)

2010. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni, mint fejni. Én közvetlenül lefekvés előtt fejtem, de hajnalban így is keltem sajnos. Aztán egy idő után már nem feszült annyira, kitolódott a hajnali ébredés, majd elmaradt, de ez már csak olyan 6-7 hónapos baba mellett volt.


Esetleg annyit tudsz tenni, hogy fokozatosan csökkented az éjszaka kifejt mennyiséget, de nagyon óvatosan!

2010. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nem szabad teljesen lefejni, csak egy kicsit, épphogy ne durranjanak szét a melleid
2010. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 24. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!