Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik tápszerrel pótolnak:...

Akik tápszerrel pótolnak: hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

11 napos a babám, próbálom kizárólag anyatejen tartani de nem tudom... 30-60 percenként eszik nappal és 60-120 percenként éjszaka, teljesen ki vagyok készülve, már csak sírni tudok...


Szeretnék tápszerrel kiegészíteni, mert úgy érzem a kizárólagos anyatejezésnél igenis fontosabb, hogy az édesanya ne legyen depressziós idegroncs...


Szopi előtt-után leméritek a babát és az ideális mennyiségig hozzátesztek tápszerből?


Cumisüveg vagy etetőkanál? Van mindkettő, lefejt anyatejet kapott eddig de az etetőkanalat (medela softcup) valamiért nem akarja elfogadni. Félek a cumizavartól is. :(


Borzasztóan el vagyok keseredve, telis tele vagyok gátlásokkal és érzem a homlokomon a szaranya billogot...


2018. okt. 10. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem minek kell a kérdezőnek nekitámadni. Nem leírta, hogy idegroncs , gyenge és rossz állapotban van testileg-lelkileg? Én nem voltam így, de nekünk is kellett a pótlás. Ne ti tudjátok már jobban. Ezt arra értem, aki annyira ajnározza a közelséget és a mindenáron ciciztetést. Nem baj, hadd legyen anya depressziós de fő a szent anyatej igaz?

Én azt gondolom, hogy nyugodtan pótolj tápszerrel. Mi is így tettünk és nem lett cumizavaros. A szopiról annyit, hogy szoptattam, de a kislányom csak szórakozott a mellen és nem lakott jól sosem. 5 hós korában lett teljesen tápszeres.

2018. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En is igy voltam az elso gyerekemnel, hogy a nagy verveszteseg miatt a tej se nagyon akart indulni. (Hiszen ilyenkor a szervezet a regeneralodasra koncentral) Masodik szuleskor megusztam a koros verzest es a kizarolagos szoptatas is sikerult.

Amikor kellett potolni, akkor ugy csinaltam, hogy mindig eloszor szopi, utana potlas. Az igeny szerinti modszer maradt. Azt hiszem nem is nagyon mertem. En cumisuvegeztem. Konnyen valtogatta a kettot. Nem zavarta meg

2018. okt. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!