Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Játszócumi okoz cumizavart...

Játszócumi okoz cumizavart vagy szopási problémát vagy sem?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok eldönteni, hogy használjuk vagy ne....
2018. okt. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
OkozHAT. Nálunk okozott.
2018. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is. Sajnos az lett a vége, hogy 3 hónaposan már nem tudtam szoptatni.
2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem okoz szopási problémát. Sőt, amelyik babának gyenge a szópó reflexe, azt felerősítí, és megerősíti, így könnyebbé válik számára a szoptatás.
2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk nem okozott sem a jatszo cumi sem a bimbovedo sem a cumisuveg...mind volt nekikcilyen olyan okokbol de siman tudtam oket barmikor szoptatni mindfele eszkoz nelkul is.


En ajanlom mert az ujjszopasrol sokkal nehezebb leszoktatni, a cicivel altatas ringatas meg igen faraszto fel ev utan. Adsz neki aztan majd eldonti keri e vagy sem. Jellemzoen nem ujszulottkorba szoknaj rá hanem amikor visszatudjak mar tenni a szajukba. 4-5 hosan

2018. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehetséges


Az, hogy nálatok okoz-e csak utóbb derül ki


Nálunk okozott, hál Istennek helyrehozható volt még

2018. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi cumit csak altatáshoz használunk. Nincs jelenleg zavar, sztem nem is lesz (8 honapos)
2018. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Okozhat.

Bár nálunk nem okozott.

Először szoptattam, és mellette cumizott, semmi gond nem volt. Sok tejem volt, szoptatás előtt-után fejnem kellett, így a lefejt tejet elraktam. Még jó is volt, ugyanis epeköveim lettek, ami miatt sajnos elment a tejem, viszont amíg volt, többször szorultam kórházban fájdalomcsillapításra, a kórházban tartózkodás idejére pedig a nagymama volt vele, aki cumisüvegből adta oda neki az anyatejet. Tehát sem a cumi, sem a cumisüveg nem okozott gondot, ugyanúgy szopizott a kisfiam.

2018. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!