Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ha sokat hány a...

Bogyo0528 kérdése:

Mit tegyek ha sokat hány a babám? Többi lent

Figyelt kérdés
Most múlt 1 hónapos vasárnap de amióta megszületett minden etetés után kihánya az anyatejem. etetés után büfiztetem (van amikor egy óra hosszáig is)de akkor is kihánnya,a kiságy megemelése és a refluxpárna sem vált be.Mi lehet a probléma ? lehet a tejem nem jó neki? (nem iszom,nem dohányzom,nem kávézok még kólát sem iszom .a védőnő nm mondott semmit rá. orvoshoz jövőhéten viszem.

2018. okt. 26. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hányik vagy bukik? Nem mindegy.

A hányás azt jelenti hogy sugárbsn "repül", a bukás meg hogy visszajön egy kevés.

Ha jól gyarapszik mellette akkor nem lesz gond valószínűleg.

A refluxosok nem szoktak bukni általában.


Egyik babám volt így. Szopi utáb ahogy kiengedte a cicit, dőlt ki a száján a tej, de 2-3 órával később is simán feljött neki, akkor már olyan túrósabb. De alvás közben is. (Az ijesztő volt számomra, de soha semmi gondot nem okozott.) 14 hónapos koráig bukott, persze fokozatosan csökkent a gyakoriság meg a mennyiség is. Ma 11 éves egészséges kislány. Kizárólag anyatejet kapott fél évig.

Elvittem én is reflux vizsgálatra de mibden rendben volt.

A záróizmok nem voltak elég erősek még.

2018. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nagyon sokat hányt. Ételallergia okozta. Szerintem érdemes lenne kipróbálni, hogy egy pár napig nem eszel tejeset, hátha tejre vagy vagy valami másra érzékeny.
2018. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom van a bukás is..de ő hány sugárba mint ahogy nálatok is volt nálunk is ugyan úgy .Darabos is jön neki vissza még az orrán is szegénykémnek
2018. okt. 26. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Az enyém tej-szója allergiás volt, én diétázram ezekre, de mit sem változtatott a bukáson. (Csak nem ez volt a kérdés, ezért nem írtam. :) )

2018. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De még a teát is kihánnya😩 már nagyon kivagyok készülve és nagyon aggasztó 😭
2018. okt. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!