Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valaki, akinek a babájának...

Van valaki, akinek a babájának volt cumija, de tudott sokáig szoptatni?

Figyelt kérdés
8 hetes a kisfiam és volt kinn egy szoptatási tanácsadó. Nagyon jó volt, de természetesen azt tanácsolta, hogy a cumit felejtsem el. Van egy 2 éves kislányom (persze nem akarom Rá fogni), de képtelenség mindig mellre tenni a fiamat, amikor csak akarja, nagyon sokszor nincs olyan helyzet. Szerintetek elképzelhető, hogy cumi mellett is tudom majd sokáig szoptatni?!
2018. nov. 1. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg két éves a fiam szopik,és kezdetektől cumit is használ. Éjjel a világítóst,simán megtalálja használja. Cserélgeti. Van vagy 10db.
2018. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A sokáig alatt kb 2 évet gondoltam. Egyre többször van, hogy a cumit kiköpi és csak mellen nyugszik meg, pedig akkor nem éhes (elvileg) és nem is álmos. Hordozom és úgy is tudom szoptatni és sokszor itthon is mellre teszem minden jelzésre, de 100%-osan nem tudom megoldani.
2018. nov. 2. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!