Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hónapos kisfiam mèg mindig...

11 hónapos kisfiam mèg mindig eszik èjszaka. Ki hogyan szoktatta le a babáját az èjszakai evèsről?

Figyelt kérdés
Anyatejes kisfiam mèg sosem aludta át az èjszakat. Jó esetben csak 2szer kel fel rosszabb esetben akár 2óránkènt is. Már nagyon kimerìtő az èjszakai èbredès.
2018. nov. 20. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Először is, biztos eldöntötted, hogy fontosabb a te alvásod, mint az, hogy ő éhes? Már csak azért (gondolom lepontozás jön), mert te vállaltad be ŐT, elvileg minden nyűgjével együtt. Ki kell bírni. (Az enyém 20 hónapos, még mindig ébred.)


Egyébként hiába próbálod szoktatni, attól még éhes lesz, legfeljebb csendben szenved majd egy idő után, ha rájön, hogy úgysem adsz neki enni. Vagy a másik, hogy nem fogadja el a helyzetet, és még hónapokig minden áldott éjjel üvölt neked.


Amúgy meg hogy a kérdésedre válaszoljak, ha így te jónak látod, akkor egyszerű: rácsukod az ajtót, és nem adsz neki enni. Majd álomba sírja magát egy idő után. Kész.

2018. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sìrni hagyni nem fogom. Az nem èn vagyok. :) Igen èn vállaltam őt akartam is ès Imádom.

De nèha jó lenne ha kipihenhetnèm magam ez nem azt jelenti hogy az èn alvásom fontosabb, elèg sokan mondják hogy neki már èjszaka nem kellene enni mert már elég nagy hogy kibija az èjszakát evès nèlkül. Ezèrt sokszor azt gondolom hogy èn rontok el valamit..

2018. nov. 20. 12:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sok baba nehezen engedi el az éjszakai szopit, de ha nem adod oda neki, az se garantálja, hogy jobban fog aludni. Az én kisfiam a leszoktatas után még hónapokig ébredt többször is éjszaka,aztan egyszer csak ataludta az éjszakát. 2 éves már elmúlt 2-3 hónappal, mire ez megtortent.
2018. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nem valami bìztató :D Remèlem hamarabb fogja.
2018. nov. 20. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit kap este enni? Éhes vagy szomjas?
2018. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fürdès előtt kb 30percel velünk vacsorázik már eszik rendesen változó hogy mikor mit kap. Fürdès után pedig mèg kèri a cicit.
2018. nov. 20. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan 14 hónapos, 4 hónapos kora óta tápszeres. Ezt csak azért írom, mert a tápszeres babáknak még előbb KELL! átaludni az éjszakát. Hát az én fiam nem olvasta a nagykönyvet, ő még 2x eszik éjjel. Ha nem adnék neki vissza se tudna aludni. Sőt az elmúlt másfél hétben még a déli alvásba is belerak egy plusz evést. Mindezt úgy, hogy jó étvággyal mindent eszik szilárd ételt is.
2018. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Első baba lány volt. Este kilenctől reggel kilencig aludt. Esetleg reggel hatkor szopizott és vissza aludt. Második baba fiú lett. Hét hónapos korig egyszer kétszer szopott éjjel. Azóta rendszeressen ébred. Volt,hogy 10- szer. Hónapokig. Jelenleg 22hónapos már csak 3-4-szer ébred,van ,hogy csak bújik,van, hogy szopizik. Kitartás. Én egy két hetente megkértem a párom,hogy vigye el a kicsit babakocsiva két órát sétálni,én addig aludtam. Most már nincs rá szükség.
2018. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor leírom a véleményem. Az egész gyakori kérdések oldal egy nagy kóceráj. Itt gyűlnek össze a legalattomosabb és rosszindulatú nők tönkelege. Az első válaszadót nem minősítem. Ha valaki kiír egy nyomorult kérdést, miért kell a porig alázni és még belerúgni 100 ezerszer????
2018. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fel eves koraig iszsz babam egy eves koraig szopizott. En vakasztottam el, addig szerettem volna szoptatni. Utolso az ejszakai szopi elhagyasa volt. O is tobbszor szopizott meg ejjel akkor, de ez csak egy szokas. Hatsimivel nyugtattam meg, eloszor csak 1 aztan 2 alkalommal, tobbi ebredesnel meg szopizott, kb 4-5 nap volt. Sima ugy. Minden szoktatas kerdese.
2018. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!