Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatással csak fogyok,...

A szoptatással csak fogyok, és fogyok; pedig nagyon nem kéne már. Hogy lehet ezt megállítani?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen; igaz, cukormentesen, de az előtte is így volt. Még éjjel is eszek, mégis csak fogyok. Van még valaki így? Mit lehet ilyenkor tenni?
2018. nov. 22. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, majd ha abbahagyod visszahízol. Én 43 kg-ra fogytam le, és 170 cm vagyok. Úgy néztem ki mint egy csontváz. Még mindig jobb mint a híznál a többség hízik szoptatás alatt.
2018. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazt, mint az ellenkező esetben. Grammra méred az ételt, számolod a kalóriákat és kikísérletezed, hogy mennyi az annyi, amennyitől már nem fogysz. Ha fontos.
2018. nov. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos a babàm és 20 kg-t fogytam eddig.

72 voltam szülés után. Most 52

2018. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szébhidrátdúsabb étkezés kell ilyen esetben


( nem cuktos 😉)


Sz anyatej rettentően édes


A testednek valószínűleg sok emergia kell az előállításához.


Én nem ennyire, de ugynúgy fogyokpedig többet és cukrosan is eszem

2018. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak fogyok, pedig már nem szoptatok. Már kevesebb vagyok, mint a terhesség előtt. Nekem pm betegségem lett szülés után, folyamatban van a beállítása. Nézess te is egy vérképet.
2018. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!