Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogamzásgátló mellett terhesvi...

Fogamzásgátló mellett terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Szoptatok, és tudom mellette kevesebb az esély teherbe esni, én mégis irattam fel fogamzásgátlót mikor a 6 hetes kontrollon voltam ( ezt amit lehet szedni szoptatás alatt)

Viszont olyan kevés vitamin jut a szervezetembe, terhesen Gravidát szedtem, mondták hogy szopi alatt is szedhetem. Oké persze ez csak vitamin csak olyan bután hangzik számomra hogy fogamzásgátlót is szedek meg mellette akkor terhesvitamint is kezdjek el? :) Tényleg kell a vitamin es sajnos annyira keves zöldseget gyümit eszek/szeretek hogy ezt csak így tudom bevinni a szervezetembe.


2018. nov. 27. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval az a kérdés hogy nem gáz így együtt ez a kettő?:D
2018. nov. 27. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2018. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne benne gáz?

De "sima" multivitamint is szedhetsz, ha az elnevezés zavar.

2018. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megszavazzuk, hogy gáz, akkor nem szeded???


Valóban, a sima multivitamin is megfelel, ha ennyire zavar a neve...

2018. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!