Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan hagyjam abba a szoptatást?

Hogyan hagyjam abba a szoptatást?

Figyelt kérdés
Már csak hajnalban és reggel szoptatok 1-1 mellből. Ha végleg abbahagyom, kell valamit csinálnom/szednem? Egyre gyakrabban olvasok itt a mellgyulladásról, nem szeretném én is megtapasztalni.
2018. dec. 30. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi extrát nem kell csinálnod. pláne hogy ha már csak ennyit szoptatsz.

csak simân hagyd abba. ha telitődik akkor csak annyit fejj le hogy ne feszüljön, ės hideg vizbe mártsd, vagy borogasd a melled. nekem igy egy hėt alatt elapadt mindkėtszer. pedig cici függők voltak, ės 20 hónapig szoptattam őket

2018. dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg ennyire egyszerű lesz.
2018. dec. 30. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így hagytam abba. 16 hónapig szoptattam, a végén már nem is a tej miatt, csak megszokásból kérte. Egyszerűen nem tettem mellre. Pár napig nyöszörgött miatta, de csak néhány pillanatig, kicsit tovább tartottam a karomban, aztán már azt sem akarta. Kb 1 hete történt amúgy. Egyszer kellett fejnem, még nagyon pici tejem van.
2018. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak hagyd abba, ha feszül a cicid, egy kicsit nyomd meg h jöjjön belőle, de amint elmúlik a feszülés hagyd abba. Hamar beáll. Ha belázasodsz az más tészta, asszem akkor kell vmi gyógyszer. Nekem így hamar elapadt.
2018. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!