Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom majdnem 4 hónapos.2h...

Kislányom majdnem 4 hónapos.2hónapos korától átaludta az éjszakát, de most ismét kel kb.3 körül. Növekedési ugrása már volt. Lehet, hogy kevés a tejem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de én is ezzel a problémával küzdök, és én is kíváncsian várom a válaszokat.
2010. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 15,5 hónapos és most aludja át az éjszakát(bár megint volt egy kis kihagyás a múlt héten)

4 hónapos kors óta felébredt(előőte már kezdte átaludni)

És tök mindegy hogy emnnyit evett,( pótlást nem kért), amikor elkezdtem hozzátátplálni 6 hósan, akkor is ugyanúgy felébredt.

Lehet melege van, jön a foga, szomjas...ezer dolog lehet, én megszoptattam és aludt tovább.

2010. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl lehet, hogy jön a foga.
2010. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg érdemes elolvasni, talán van benne egy-két hasznos ötlet.

[link]

2010. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy mitől ébred nem tudom, de nálunk is volt egy hét kb. ilyentájt 4-5 hónapos kora körül, hogy ismét kelt. Azóta megint nem, illetve vannak még mindig napok, amikor felébred 4-5 körül. Általában heti egyszer. Ő is 2 hónapos kora óta aludta át az éjszakát, 5 hónaposan két foga jött ki alul egyszerre, utána felül is kettő...

Lehet, nálatok is a foga....

De drukkolok, hogy nálatok is csak az legyen mint nálunk, pár napot ki lehet bírni... Mindig változnak, és produkálnak új dolgokat. Én úgy álltam hozzá, hogy azért, mert átaludta az éjszakát, lehet, nem marad mindig így. Így minden átaludt éjszaka öröm :o))

2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!