Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idosen valasztottad el...

Mennyi idosen valasztottad el a gyereked, es hogyan zajlott? Konnyen elfogadta?

Figyelt kérdés

Azok valasza erdekelne, akik szoptattak, es nem a gyerek valasztodott el magatol, hanemo meg szopizott volna.


Mennyi idos volt akkor?

Miert dobtottel az elvalasztas mellett?

Hogyan zajlott?

Mennyi ido alatt fogadta el, mennyi siras volt?

Kapott utana mas helyettesitot? (pl. cumi, cumisuveg, vagy valami, amit helyette ragcsalt, ha volt ilyenje, azt tobbet hasznalta elvalasztas utan? Es mennyi idos volt, mikor mar a potlek sem kellett?)


Mar tobbszor el akartam valasztani a gyerekem, de egyszeruen gyenge vagyok hozza, pedig mar nem pici, es nem is szeretek szoptatni, de mikor sirni kezd, es latom a szomoru szemeit, nem birok nemet mondani. Hogyan lehet ezen tullendulni?


2019. jan. 13. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 4 hete választottam le, meg volt az esti és a hajnali szopi. 20 hós volt (most 21). Egy jóindulatú daganatom van a mellemben, amit most már időszerű ellenőriztetnem, de szptatás alatt nem ajánlották a kontrasztos mri-t és a rönthent sem, és hát az elapadás is kb 40 nap, vagy több. szóval én kényszerből is, meg úgy is éreztem, hogy elég, ezért megbeszéltem vele, hogy nem szopizunk ezentúl, elvitte a cica a tejcit a cicimből (ezt egyik válaszolóm írta, mikor hasonló kérdést tettem fel), úgyhogy első éjjel volt egy 15 perces hiszti, aztán semmi. csak mndogatta, hogy "anya teci cicca" és rázta nemlegesn a fejét, hogy már nincs a cicimben a tej...vízzel kínáltam, úgyhogy első éjjel jól fejbevágott az itatóspoharával (kb 2 hétig fájt a szemöldökcsontom), de aztán elfogadta a következő éjjel. Néha ad puszit cicimre és mondogatja, a fenti idézőjeles mondatot, ennyi. Én 3-4 órás hisztikre próbáltam felkészíteni magam, de hálisten, semmi nem volt.
2019. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 év 8 hónap után választottam el. Jön a tesó, és már nagyon fájt/zavart és nem bírnám a tandemet. Kb 2 hét akart fokozatosan vontam el. Kezdtük az estivel, ott volt pár nap sírás. Éjjel még adtam, ha kert, de ahogy az estiről leszokott, elmaradozott az éjszakai szopi is. Reggel még kérte egy darabig, de ilyenkor inkább javasoltam neki, hogy menjünk reggelizni és inkább azt választotta. Nem kapott mást helyette. Azt szokta kérni, hogy elalvás előtt megölelhesse a ciciket, azt engedem neki ;)
2019. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!